Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Telenor 4G LTE
#1

Здравейте, някой може ли да обясни как е пуснал 4G-то. Знам че още в началото нашите телефони имаха проблем с това.

Genius at work!

Цитирай
Аксесоари
#2

Аз преди малко пуснах мобилните данни и горе вместо Н+ имах 4G.Спрях ги и отново ги пуснах и сега е Н+
Цитирай
#3

При мен се оправи, като го пуснах и директно захапа на 4G. Ето и снимка на скоростта.
[Изображение: SVfsOepe.jpg]

Genius at work!

Цитирай
#4

btw само Telenor ли предлагат 4Г. Аз съм на Мтел и ми пише Н+ (3г-то).

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#5

@Monroe,Мтел все още не предлагат 4G.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#6

А защо на едно и също място, се сменя от 4G на H+ и Е+ и тн? Как да имам постоянно 4G?

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#7

благодаря за отговора

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#8

А на когото не му излиза 4G a H+ какво трябва да направя..?
Цитирай
#9

От настройките е най-вероятно. Settings-more settings-mobile networks-network mode-LTE/WCDMA/Gsm
Тела ми е на англ. На бг незнам точно как го превеждат

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#10

(2015-12-01, 22:18:47)djengooo написа:  А на когото не му излиза 4G a H+ какво трябва да направя..?

Може и от картата да е:
...които разбира се трябва да притежават съвместими с LTE мобилен телефон и SIM карта. Проверката дали конкретната SIM карта е съвместима с LTE може да се направи с безплатен SMS с текст “4G” до номер 144, като в отговорът ще разберете дали има нужда да подмените SIM-а. Ако вашата карта не поддържа 4G, от Telenor ще я заменят безплатно.

Storstark
Цитирай
#11

@tisho9620 и аз искам да знам
Цитирай
#12

на мен ми пише че трябва да сменя картата за да имам 4G. Когат минем на на 4G ще хаби ли повече батерията ??
Цитирай
#13

А някой знае ли кога мтел ще пуснат 4г

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#14

В началото на февруари ще се раздават честотите, вече дали ще е по ред на подадените молби или на търг ще стане ясно.
Цитирай
#15

Някой има ли идея кои са LTE честотите (bands) които се поддържат от Теленор?

I zig where you zag, bitches.
Цитирай
#16

Честотата на Теленор е 1800 MHz .

Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)