Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Micro HDMI от телефон към тв
#1

Колеги искам да попитам мога ли с въпросния Micro HDMI кабел http://www.photovideo.biz/micro-HDMI-HDM...0%B5%D0%BB  да изкарам образа от  телефона/LENOVO S 90/ на телевизора / LG LCD но не е смарт/ Благодаря предварително1
Цитирай
Аксесоари
#2

Вземи си hdmi MHL ,ако го поддържа телефона ти.Това кабелче,не вярвам да върши работа.Поне аз ползвам един преходник на самсунг MHL и не съм ползвам такива обикновени.

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#3

Колега преди малко взех Mhl адаптер както каза ти.свързах го телефон,адаптер и телевизор ноооо нищо не се показва за съжаление.Някъкви идеи?
Цитирай
#4

Ако телевизора не поддържа MHL - няма как.
Цитирай
#5

Е нали входа е MHL а изхода е hdmi който влиза в тв-то(за адаптера говоря)
Цитирай
#6

тук пише,че телефона не поддържа MHL свързване m.gadgets.ndtv.com/lenovo-sisley-s90-2123-vs-lenovo-s860-1308

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай
#7

Първо този кабел който е micro HDMI към HDMI няма да ти свърши работа освен ако телефона ти няма micro HDMI  изход. Такъв изход имат някой Китайски таблети , един такъв ползвам . А относно MHL  има 3 стандарта трябва да знаеш какъв е стандарта на телефона ти и преходника.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#8

Колега не те развирам? Какъв е начина да свържа тела към тв че щерката ме побърка и иска да гледа клипове и играе на игри ужас.Помагай ако си на ти с тези неща
Цитирай
#9

Телефона ти НЕ поддържа MHL, т.е. няма как да го свържеш по HDMI с телевизора.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#10

А безжично как мога да го направя? На тел.имам опция за споделяне на екрана също така имам и устрийство което бях взел преди време то е от типа на флашка и е с андроид чрез него тв-то става все едно е таблет
Цитирай
#11

Трябва телевизора ти да е Smart TV, за да има такава функция.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#12

Аз затова му писах ,първо да види дали телефона поддържа,но сега видях че няма MHL out и няма начин през hdmi.
То вече не знам ,дали слагат hdmi изход на телефони.
@alexs_ това ,което си взел е android tv box.

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#13

А ако закупя miracast или нещо подобно да се свързва безжично ще стане ли?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)