Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S5 Octa Core работи бавно
#1

Здравейте.От 1 година имам Galaxy s5 Octa Core.На хората около мен ъпдейтите идваха навреме,но на моят телефон не.Отдавам го на това,че го закупих от Америка миналата година,и може би Over Air ъпдейтите не идват изобщо.Веднъж само стъпих на Лолипоп и от там не съм имал нищо повече.Версията ми е 5.0 ,модела G900H.Четох във форума,но не ми стана много ясно.Версията на основната ми честота е G900HXXU1BOB1.
Не знам дали от старата версия на софтуера,или друго,но телефона се бави адски много.Отваряне на фейсбук отнема по 5секунди,понякога търсачката на гугъл също.От падащото меню,когато активирам Wi Fi бутона,той светва наполовина,и е нито включен,нито изключен.Трябва да задържа върху него,за да вляза в менюто,и да го пусна отново. (ако не забие телефона през това време).
Наистина ми е кофти да повярвам,че телефон,който по моето скромно мнение се води все още за добър може да цикли така.Опитах да изтрия кеша от системното меню + хард ресет.Имам 32гб самсунг мемори карта,форматирах и нея,махах я,но пак е същото.

Съжалявам ако съм Ви объркал с информацията,която дадох,но не съм толкова навътре по човъркането в телефона през кабела,и не искам да направя някаква беля ,като следвам стъпки от how to темите.

И още един въпрос: Оказа се,че тази версия на S5 няма LTE (което е странно за мен,мислех,че има всичко като обикновения) ,следователно няма начин да подкарам 4G мрежата на теленор,дори ако сменям софтуера в телефона ми,правилно ли съм разбрал?


Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега ресет след ъпдейта прави ли? В момента си с бутлоудър на кит кат и софтуер на лолипоп. Свали си последния фърмуер за твоя модел и си го преинсталирай с Один 3.10 и задължително чеквеш Phone Bootloader Update. След това направи ресет и ще ти се оправи.

Ето тема >>  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)