Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как се добавя бг меню
#1

Здравейте искам да ви попитам взех си galaxy s5 но за съжеление няма бг меню опитах с някакви програми от маркетано не успях моля ако знаете помагайте
Цитирай
Аксесоари
#2

От къде ти е закупен телефона,кой точно модел на S5 e?С какъв софтуер си,всеки ром за Европа има и българско меню.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

Телефонът ми е galaxy s5 SM-G900T s android 5.1.1 размених го втора ръка е предполагам че е от англия защото пише Т-Mobile
Цитирай
#4

За съжаление,това е Американската версия на телефона,ето това са наличните ромове в sammobile.com за него http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G900T/ .Тоест,няма европейски ром за телефона и няма как официално да му сложиш БГ меню.Варианта е ако си руутнат,да пробваш с програмата More2Locale,но имай в предвид,че ще ти преведе частично менютата или да намериш къстъм ром,който има и БГ меню.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#5

Телефонът ми е galaxy s5 SM-G900T s android 5.1.1 размених го втора ръка е предполагам че е от англия защото пише Т-Mobile
Какво е къстом рум не съм на ясно с нещата имам приятел който има същият телефон от него мога ли да взема
Цитирай
#6

А той с 900T ли е и има ли бг меню?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

няма не успях да намеря от моя модел а тоя андроид 5.1.1 е много бавен казаха ми че 5.0 е бил по бърз как се връща назад ?
Цитирай
#8

Лесно става. Инсталираш MoreLangs и от adb shell разрешаваш премисиите. Не се занимавай с рут

Аз съм със сингапурски ром и така си активирах българския.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#9

(2016-02-12, 22:55:20)ogi.nz написа:  няма не успях да намеря от моя модел а тоя андроид 5.1.1 е много бавен казаха ми че 5.0 е бил по бърз как се връща назад ?

Не мисля, че 5.1.1 е по-бавен. Иначе, за да върнеш 5.0, трябва да флашнеш стоков 5.0 ром с Один. Ето тема как става това - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950.

D_coffee
Цитирай
#10

Сложи лли език?

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)