Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със свързване към wi-fi
#1

Колеги, моля за съдействие. От няколко дни телефона не се свързва автоматично към рутера в къщи. Всеки път когато пусна wi-fi трябва да се свързвам ръчно чрез въвеждане на паролата, а не се свързва автоматично. Какъв е проблема и как да го реша?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако,скоро си правил ОТА(ъпдейт по въздуха) ъпдейт,най-вероятно проблема е от това.Оправя се,като си флашнеш рома на ново с Один,като задължително сложиш отметка на Phone Bootloader Update.Ето ти тема за ориентир https://forum.androidbg.com/showthread.p...830&page=8 .

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

Благодаря за отговора, но не съм правил ъпдейт. Телефона ми е рутнат , възможно ли е при това положение да си е направил ота ъпдейт без да съм разбрал?
Цитирай
#4

Мне е възможно,но за друг вариант да оправиш телефона освен преинсталиране не се сещам.Проблема обикновенно е точно от Bootloader-a.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#5

А как така няколко месеца си беше наред и в един момент от няколко дни започна да го прави? Този буутлоудър може ли да се прецака сам?

Edit:Снощи батерията ми падна на 0% и телефона се изключи. Не знам от рестарта ли е, но тази сутрин се върза нормално към wi-fi -я. Ще видим от тук нататък как ще е.

Edit 2:Забравих да кажа, че снощи ми се наложи да рестартирам и рутера, така че не знам кое от двете е оказало влияние.
Цитирай
#6

моя се връзва към рутера в нас след като му светна екрана или поне тогава се сменя иконката от Н+ на WIFI.несъм го руутвал,вашите така ли са?

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)