Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със звука при употреба на слушалки
#1

Здравейте. Имам lg g3 от близо година и проблема си е от давна но не ме дразнеше толкова та когато слишам музика с оригиналните слушалки в даден момент звука се намаля до минимум  отварям настройките държа плъзгача на звука усилва се и в момента в който го пусна се намаля моментално до край. Смених слушалките с алкател слушалки работиха известно време и пак се появи тоя проблем почиствах буксата няма и няма не е от това. Някой имал ли е такъв проблем и да знаете случайно как да го отстраня. Слушам музика по мах 1 час гато съм в залата и то не всеки ден но така се изнервям от това че ми иде да го захвърля въ всяко друго отношение телефона е страхотен
Цитирай
Аксесоари
#2

Очевидно само аз имам такъв проблем Sad
Цитирай
#3

Освен като за начало да пробваш с връщане на заводските настройки, ако не си все още.
Другия вариант е да пробваш гаранционно.

Honor Play


Цитирай
#4

Оня ден върнах пак заводските настройки и след 3 дена слушане по половин час па пона да го прави. Гаранционно ама вапроса е че го прави когато си поискане е постоянно Sad, надявах се ако някой е имал такъв проблем и го е разрешил да помогне ама ... Очевидно е само при мен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)