Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем :failed to verify whole file signature
#1

Здравейте . Руутнах си телефона ( Galaxy Grand 2 LTE ) и след като влязох да флашна ром-а започна да зареждад и ми изписа : 
failed to verify whole file signature , и  до там , не иска да се инсталира . Направих : wipe data / cache преди  това , моля за помощ : ))

Sony Ericsson Xperia Neo CM 10 4.1.2
Цитирай
Аксесоари
#2

Как рутна телефона? Кой ром се опитваш да инсталираш? Кое рековъри използваш?

D_coffee
Цитирай
#3

http://forum.xda-developers.com/galaxy-g...e-t3205484 , този ром искам . rootnah го с : CF Autoo-root ( Odin v3.07) след това му сложих CWM ( TWRP )

Sony Ericsson Xperia Neo CM 10 4.1.2
Цитирай
#4

Смени версията на recovery и пробвай пак Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Пробвах първо с CWM а после с TWRP , и при двете ми дава грешка , може да е от самия ром , но това е единствения ром който успях да намеря за моя телефон ..

Sony Ericsson Xperia Neo CM 10 4.1.2
Цитирай
#6

TWRP коя версия ... виж му настройките и махни отметката на верификацията ...
Друго заради което може да дава тази грешка е ако в зипа има проверка за устройство ... т.е. да се опитваш да инсталираш ром който не е за твоя телефон.
Цитирай
#7

От ROM-a е Smile Току що прочетох в един френски форум , че не може да се инсталира .. Smile Все пак ако някой може да ми предложи някакъв rom за galaxy grand 2 LTE ще съм му много благодарен : )

Sony Ericsson Xperia Neo CM 10 4.1.2
Цитирай
#8

Напиши си точно модела.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Samsung Galaxy Grand 2 LTE (SM-G7105) , това ми е модела : ))

Sony Ericsson Xperia Neo CM 10 4.1.2
Цитирай
#10

Evo разглеждал ли си го? На снимките изглежда добре ... Иначе препоръчвам стоков с рут експозед и някой друг тиук за тъуиз ...
Цитирай
#11

Сега флашнах EVO , но стига до логото на телефона и се рестартира ....

Sony Ericsson Xperia Neo CM 10 4.1.2
Цитирай
#12

Опиши стъпките, които следва при инсталацията.

Почти винаги след флашването зарежда повече време. Така че изчакай 10-15 минути преди да предприемаш каквото и да е.

D_coffee
Цитирай
#13

Wipe : Dalvik Cache , Cache , Data , Install : и го пуснах да се инсталира , всичко си протече нормално и след рестартирането стига да логото и започва да се рестартирва отново и отново.

ПС:// Флашнах друго recovery и се получи , явно от него е било проблема : ) Благодаря  Smile

Sony Ericsson Xperia Neo CM 10 4.1.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)