Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LeTV Max Pro със Snapdragon 820 SoC и 4GB RAM представен на 6.1.16
#1
Lightbulb 

[Изображение: MVWVTwh.jpg]

Високият клас смартфон на LeTV е забелязан на Antutu Benchmark. Нарича се LeTV Max Pro, а конкретния номер на модела е X910.

Линк към статията -->


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#2

Защо ми прилича ios? Smile





   
Цитирай
#3

Май всички искат да са Ейпъл!? 😀


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#4

Просто спазват максимата: "Копирай това,което работи" ! Smile
Цитирай
#5

Notification panel е на Ябълката. Тва е ФалшиФо.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#6

Май никой не гледа,че това е реклама под поста. И няма нищо общо с телефона, на който няма снимки.

Xiaomi poco F1
Цитирай
#7

@pirlo говорят за скрииншота на @Tonkata, който май не е от този телефон защото пише quadcore, а доколкото знам 820 e осем ядрен.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#8

Какви са тези 18,4 инча? Това определено не е той

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#9

@dp4u4umi6ev SD820 е четириядрен 14 nm FinFET. Уж трябва да е до 30% по-мощен и 40% по-енергоефективен от SD810.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#10

Ааа ок не съм много в час мислех, че продължават с осемте ядра, но тогава както каза колегата инчовете нещо куцат. Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#11

Нали е Le TV, някой телевизор ще да е това.
Цитирай
#12

Добре де в антуту пише 5,5 инча, а в снимката дадена от тонката пише 18,4 инча една от двете снимки ще е фалшива не ми се вярва някой да пусне такова чудовище в масово производство има някъде грешка

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#13

Това скрийншот от iPhone.  Дори се вижда инсталирания софтуерен бутон ,  който си го слагат , като започне да се прецаква хардуерния им (квадратчето вдясно).

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#14

(2015-12-12, 22:42:04)GH0STFACE написа:  Нали е Le TV, някой телевизор ще да е това.

Грешиш колега, LeTV е името на компанията :Smile Правят телефони, китайци са

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#15

Няма нищо фалшиво колеги..... Smile Просто игнорирайте тези 18.4"..... Колкото до приликата с iphone... И на X600 имам доста неща, които са копирани от ios, но тук явно са се поувлекли.... Или пък не са.... Нали от следващия месец компанията стъпва на американския пазар и......Може пък това да начинът да се преборят с Apple...... Smile
Тази снимка я свалих от една тема в, която се сравняваха SD 820 и Kirin 950.
Качих оригиналния текст, но не знам защо не ми разрешава да кача трети файл..... Този с превода...... Сигурно заради размера, който винаги е бил от значение...... Smile

       
Цитирай
#16

Значи начинът да пребориш епъл в щатите е да пуснеш нещо, което е едно към едно с айфон?
Не мисля. Епъл са си купили щатските съдилища, смятай за какви дела ще иде реч.
А това 18,4 може ли да са сантиметри, макар че отива над 6 инча и в този случай

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#17

Ти приемаш прекалено сериозно това,което написах.....Това беше на шега разбира се.....Въпросът е,че LeTv имат странно разбиране за визията на интерфейса.....Направили са някакъв микс между ios и android и са пооплескали нещата,но това е положението.... Smile С всичко се свиква.
Това 18.4" не знам какво е.....Предполагам,че това е лабораторен тест,който няма нищо общо с тестовете на реален телефон....Може и да са му "закачили" 18-инчов дисплей..... Big Grin 
Сега видях,че май ще има версия и с 6 GB Ram !?!?!? Поне така пишат китайците по форумите,но на този етап са само слухове.
Цитирай
#18

(2015-12-13, 01:46:13)ИванМатин написа:  Грешиш колега, LeTV е името на компанията :Smile Правят телефони, китайци са


Ванка, мой пропуск, че не съм сложил емотикона в мнението си, за да се сетиш, че се шегувам с името на компанията Smile
Писал съм иначе няколко статии в блога за тях и съм запознат D_coffee
Цитирай
#19

/Off
Знаех си че има нещо гнило Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#20

Уааау!!!!!
Това определено изглежда много добре,въпреки че се съмнявам да е истина.... Smile



       

Мдаааа......Това явно ще е стандарта за "мощност под капака"......Друг е въпроса за какво ще се използва тази мощност,но това е за друга тема..... Smile

[Изображение: 8517475Z.png]
Цитирай
#21

LeTv обяви дата за пресконференцията си в Лас Вегас!
Сещате се какво ще представят, нали... Smile


   
Цитирай
#22

Сещаме се. 18,4" телефон

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#23

Може пък да представят......LeTv Max 70...Днес в Geekbench се появи устройство с това име......6.9" FullHd дисплей,4 GB Ram,64 GB Rom и.....SD 810!?!?!?! 
Тези нещо изтрещяха !
Цитирай
#24

Абсолютно! Аз, че не съм фен на големите телефони, не съм, но това вече е прекалено. Не е точно 7" само за да не го нарекат таблет. А всъщност не е ли?

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#25

С тия размери (6.9") май следва LeFail...

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)