Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G4 & LTE/4G
#1

Някой успял ли е да се свърже към 4G-мрежата на Теленор с този телефон? В настройките съм задал да работи с LTE мрежа, пратих смс за проверка - върна ми, че е ОК, виждам LTE мрежата при сканиране, но като опитам да се свържа с нея мисли една минута и накрая вика "сори пич, пробвай по-късно". И по-късно пак същото... Вече два-три дни и много рестарти (за всеки случай) продължава да не ме пуска.
Цитирай
Аксесоари
#2

Смени SIM картата с по-нова.
Цитирай
#3

Не е проблема в картата. Както написах, пратих смс до номера за проверка на съвместимостта с 4G и върна отговор, ще е съвместим.
Цитирай
#4

То връща отговор че телефона е съвместим а не дали картата е ок защото ако е от по старите може и това да е причината
Цитирай
#5

Aз нямам проблем, точно на обявения старт на 1 декември го изпробвах и се свързах,но след рестарт на телефона.Колега от къде си ти,да не би при вас да не е пуснат.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#6

Аз съм с нова карта и нямаше никакви рестарти към преминаване на 4G. 3 пъти по бързо свалям торенти и всеки ден браузвам с 3G и 4G след излизане от Пловдив
Цитирай
#7

(2015-12-04, 09:09:01)tedo написа:  То връща отговор че телефона е съвместим а не дали картата е ок защото ако е от по старите може и това да е причината
Говориш наизуст, колега. Точно за картата връща отговор дали е ОК.

"SIM kartata vi e savmestima s 4G/LTE. Uverete se, che telefonat vi e 4G/LTE savmestim i e izbrana 4G/LTE mrezha, za da se zabavlyavate s 4G mrezhata na Telenor."
Цитирай
#8

А сигорен ли си, че про вас е пуснато 4G-то? То и аз виждах мрежата на Теленор, че е 4G при сканиране и то доста преди 1-ви, но не мидаваше да се закача Smile

Huawei P30 Pro / Moto Z







Цитирай
#9

Обадих се по телефона, накараха ме да направя това което десетки пъти бях правел, после предадаха за проблема на техническият им отдел и казаха да чакам "непременно" да се обадят. Покритие има. Дадах им дори и улица, адрес...
Цитирай
#10

Днес по обед тествах LTE в центъра на София - свърза ме с мрежата на секундата, без проблем. Горе в статус бара иконката за мобилни данни веднага се смени с LTE. Така че, проблемът не е в настройките на моя телефон. Явно от Теленор нямат 4G покритие в цяла София, противно на уверенията им, че при мен покритие има. Както и очаквах никой от техническият им отдел не ми се обади "непременно". Веднага направих спийд тест проверка на LTE - даунлоад 10 Мбит, ъплоад 3,5 Мбит. Двойно по-малко от 3G където заковавам скорости от 25/8 Мбит. Явно новата им мрежа е яко претоварена. Да не говорим, че докато пътувам с колата от един район към друг ме изхвърли от 4G и вкара пак в 3G.
Цитирай
#11

Това 4g ще работи,като хората след няколко години на теленора...аз на работа 2g нямам камо ли 4 Big Grin
Цитирай
#12

Заради това 4г изпуснах 4 разговора за 1 час на нот 4-ката. Изчезна ми обхвата в центъра на София ...просто ей така. Пак си го върнах на 3г, че не ми се пропускат разговори.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#13

Ако някой е имал проблем с глухо чуване на разговорите - да си изключи 4G-то Smile

Nokia 5230 -> Alcatel Pop C5 -> Alcatel OT Idol 2 -> LG G2 -> Meizu M1 Note -> LG G4 :3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)