Анкета: Крив телефон или протектор - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Телефон
50.00%
5
50.00%
Протектор
50.00%
5
50.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Протектори / стъкло / обикновен
#1

Привет
Изключително доволен съм от апаратчето , мога само хубави неща да кажа .
Имам единствен (дразнещ ме) , проблем с протектора .
На секундата биде изхвърлен фабричния и закупен стъклен .
След месец ползване обаче , в двата горни края се отдели от дисплея .
Сега да питам :
- при вас как , стъклени , стандартни ?
Дали е от протектора или от телефона ?
Ще пусна темата като анкета , колкото повече отговора - по-добре .
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен също стъкления се отдели точно там!!!Махнах го и за момента съм без.Иначе протектора е чук Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#3

Охо момента и аз да се похваля.Закупих си стакло от магазин в кутика запечатано с някви лъскави ленти, че видишли е супер качество с кърпички вътре дрън дрън та дрън на стоиност 10лв и го залепих на моето шури на телефона така и не прилепна още от начало както трябва по краищата.Викам си аз сигорно бъркам отивам в магазина и го карам човека тои да ми залепи на моя същата работа .Тогава един колега ме светна що неси поръчаш от ибей и така за 6 лв 2 броя идвата залепнаха на 100%вече 2 седмици перфектни а онези боклуци за по 10 лв на втората седмица доста се бяха отлепили.От мен толкова а относно фабричния протектор нямам никакви забелешки близо 2 месеца с него.
Цитирай
#4

Над 7 протектората смених, само стъклени, различни марки. Винаги в горният ляв ъгъл се разлепват първо, а след това и в десният. Всичките по различно време се разлепиха, но по единтичен начин. Не повече от 2 седмици. Сами си направете извод дали е от протекторите или от телефона. Вече съм решил да бъде без протектор.

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#5

Аз също си сложих стъклен и по ъглите не залепна от самото начало. В магазина ми обясниха, че проблема е в модела на телефона - полирани били дисплеите им и за това така се получавало.
Цитирай
#6

Ндаааа , лоша работа . Чупил съм пет дисплея , оттогава слагам на всеки ползван от мен телефон стъклен протектор .
Изключително ми е неприятно че ще се наложи да ползвам обикновен , но това изглежда е единствения избор ....
Цитирай
#7

Телефона го имам от 01.05.15г. и го ползвах с оригиналният протектор около месец. След това купих стъклен и от тогава е с него като не е отлепен от никъде. Веднъж се отлепи единия ъгъл като усуках телефона на вратата на колата, но като го изправих, протектора си лепна обратно без следи. Може да сте уцелили някаква кофти партида на протекторите.
А може и защото съм със силиконов гръб, който излиза около 1 мм над дисплея и това да го е пазило
Цитирай
#8

Досега и аз бях с оригиналния протектор, преди 3 дена си взех стъклен протектор,дано да държи. Но човека в магазина ми каза да внимавам с ъглите, защото при p70 от там започва да се разлепва.
Цитирай
#9

P70 се усуква много и поради това, протекторите, които не са гъвкави, се разлепват по ъглите. За хората, които носят телефона по джобовете на дънки и тесни панталони:

Поставете телефона с дисплея надолу на равна повърхност и натиснете ъглите надолу един по един. Ще забележите как се люлее. Изправя се също така лесно, като сложите висналите ъгли по диагонала на телефона на ръба на маса/бюро и натиснете другите два. Но това няма смисъл, ако продължавате да го носите по джобовете, тъй като много бързо възвръща футуристичния си усукан вид.  Smile


Цитирай
#10

Аз сериозно се замислям за това
http://casebg.blogspot.ro/2015/03/blog-post.html?m=1

Pocophone f1
Цитирай
#11

(2015-12-05, 11:19:11)pavlin0 написа:  Аз сериозно се замислям за това
http://casebg.blogspot.ro/2015/03/blog-post.html?m=1

А цената каква ще е ?

Lenovo P70-A - ex.
HTC Desere 500 - ex.
ZTE BLADE III - ex.
Nokia 5 - now
Цитирай
#12

http://casebg.net/screenprotectors/3910-...rmour.html

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#13

Последно развитие на сагата стъкло и Р70 :
Онзи ден сложих нов стъклен протектор (различна марка и цена от стария) , резултата е вече 2:0 за протекторите срещу телефона .
И този започна да се отлепва .....
Заключение : няма смисъл от набутване на пари , ефекта 0 .
Цитирай
#14

И аз така смятам,ето защо съм без протектор след като се разлепи Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#15

Аз пък си сложих стъклен, обаче не за p70, а за samsung Galaxy S4. Не е мръднал вече 8 месеца.

Lenovo  P70
Цитирай
#16

Колеги, ами пишете поне и марките на протекторите, евентуална цена - все пак и други да имат като представа и инфо.Smile

 
Цитирай
#17

Айде някой който е поръчал от OLX да каже как е положението?!

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай
#18

Пичове досега бях със стъклен закален протектор  ...сигурно 6 7 месеца издържа и накрая така изпуснах телефона че си помислих че нищо не става от него поглеждам го целия на цепки и за мое успокоение това беше протектора само след това НЕ изпускане а хвърляне не издържа a падна на улицата Big Grin .. 

Естествено слагайте си стъкло а не лепенка на дисплея не че ще ви спаси телефона от падане в моя случай късмет просто на допир си е стъкло а не найлон все едно не сте слагали нищо на дисплея а знаете че не ви бърка дори и да се одраска защото това е защитното му покритие ... ТАКА днеска си сложих ново стъкло и за моя изненада един пич ги продава с намаления яко в OLX цената е 8.90 лв ето и линка към обявата пича продава за почти всички марки телефони http://olx.bg/ad/promotsiya-tempered-gla...3N97y.html   (всички обяви за такива закалени стъкла са различни само по едно цената ... качеството е едно и също не се лъжете по някакви свръх измислени обяви всичко си е от Китай Big Grin ...)

 Доволен съм ако не сте слагали мога да ви кажа че се слага лесно важното е да уцелите мястото точно да пасне по дисплея защото ако не пасне аз го слагам от долу нагоре (сензорните бутони > говорителя ) и пускате не се натиска той започва сам да прилепва ..ако стигне до половината значи трябва да го преместите една идея по - надолу ... ВАЖНО съветвам ви да изчистите дисплея добре с лепенките против прашинки СЪЩО така най - вероятно няма да го сложите от първия път хубаво е да имате под ръка една игличка да повдигате стъклото за да го отлепите ...залепите ли го веднъж няма да имате грижи

Сега сложих точно от тази обява стъклен протектор отново и съм доволен .. Smile ако съм помогнал на някой със съвета си ще се радвам. 

Весели празници и здраве на вас и семействата ви.

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
#19

В Ebay
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40...c&LH_BIN=1
излизат по 2.40 лв и идват за около 20 дни. Аз вече съм с такъв и си залепна от раз. Тия в OLX са прекупвачи, не им пълнете гушите Smile
Цитирай
#20

разбира се че е така но аз не знам как да пазарувам от там

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
#21

Поръчах от ОЛХ да видим дали ще искара! Това ще му е последно и ако и тоя се разлепи ще си кара чисто гол !

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай
#22

(2015-12-18, 11:11:06)ivorosenov написа:  разбира се че е така но аз не знам как да пазарувам от там

Трябва да имаш дебитна или кредитна карта и да я регистрираш в PayPal, защото от там става плащането. После си пазаруваш на воля китайски дрънкулки за без пари Smile
Цитирай
#23

(2015-12-18, 11:08:28)sviliev написа:  ...излизат по 2.40 лв и идват за около 20 дни. Аз вече съм с такъв и си залепна от раз. Тия в OLX са прекупвачи, не им пълнете гушите Smile
Нали не смяташ, че си взел протектор? На нормални и които наистина да вършат работа цената им започва от $7 и нагоре.Smile

 
Цитирай
#24

Напротив, смятам че съм взел с абсолютно същото качество протектор (китайски), като тия, които разни търгаши продават с 400% надценка.
Цитирай
#25

@sviliev, къде прочете за търгаши? Става въпрос за онлайн поръчка. Цена на нормален протектор : http://www.ebay.com/itm/Nillkin-Amazing-...Swqu9VBrS4

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)