Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да спра автостартиращите се програми
#1

Въпроса ми е как да спра да се автостартират програмите ? В Clean Master почиствам абсолютно всички работещи програми и след 5мин като направа пак проверка пак са се стартирали много приложения които неискам да се стартират сами - Facebook,Messenger, Sygic навигацията ми, Viber, Skype и още няколко които неискам да работят докато не съм аз в тях.Изчиствах ги и от менюто на скорошни приложения пак няма ефект.Свалих си Android Assistant и от Startup забраних всичките тия да се стартират отново без ефект.Поне приложенията които са си от HTC в телефона мога да ги деактивирам и се спира автостартирането, но при останалите какъв е вариянта ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Clean Master, както и подобните на нея програми, не помагат с нищо. Препоръчвам ти да спреш да се занимаваш с излишни гимнастики и да оставиш Андроид сам да се справя с процесите и работещите програми. Ако те притеснява, че някоя от тези програми хаби батерия, използвай GSam Battery Monitor, за да се увериш дали наистина е така. Това, че има стартиран процес на някоя програма, не значи, че тя в момента работи, използва активно процесор или хаби батерия.
Цитирай
#3

А проблем ли е да деактивирам ненужните за мен програми от HTC като например KidMode и други безполезни ? Ще влоши ли работата
Цитирай
#4

Не, не е проблем.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#5

@marto7, когато ползвах M7, имах изключени поне 10 подобни и ненужни приложения, които по никакъв начин не се отразяваха на работата на устройството ми.Smile

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)