Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Оригинален ли е капака
#1

Дали този капак в ебей е оригинален и дали ще има водоустойчивост?
В самата обява пише original + waterproof, но съм леко скептичен
http://m.ebay.com/itm/Original-OEM-Batte...nav=SEARCH

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
Аксесоари
#2

1:1 с оригинала, тъй че не ми се вярва да имаш проблеми Smile Даже и аз ще си поръчам

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#3

Оригинал е според мене.
Цитирай
#4

Не е оригинален, китайче е, но това не означава, че е лош. Те могат да правят части 1 към 1 и мисля, че случаят е такъв. Аз преди време си взех от aliexpress на подобна цена и няма НИКАКВА разлика с оригиналния, че даже и стои по-стегнато .. Взимайте смело, без пари е Smile
Цитирай
#5

Мерси за отговорите

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#6

Спокойно, оригинал е. Аз съм си взимал капак за Xperia V от Aliexpress, стоеше си водоустойчив. Smile
Цитирай
#7

Извинявам се, че ползвам темата, но ако може да ми кажете някъде от България от къде може да се поръча капак за S5 оригинален и ценичка? Smile Весело посрещане новата година довечера Smile

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#8

От GaGo GSM сайта.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

Получих го въпросния капак и да ви кажа съм леко раочарован. На допир е един грапав и имаш пувството че не е избърсан и е целия прашен, докато с ориг. се усеща по-гладък. Докато го слагах му падна една буква отзад. Единствено пасна идеално. Поръчвах пак един китайски но за лумиа и там беше 1 към 1 с оригинала.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#10

Колега, пазари си от aliexpress.. Там всеки продукт има рейтинг, коментари, снимки от купувачите.. Шанса да да получиш качествена стока е доста голям.. Аз от там си взех преди време капак и е абсолютно едно към едно с оригинала по всички показатели..
Цитирай
#11

Алиекспрес и оригинални стоки са 2 противоположности

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#12

@gazibarev, сарказма ти в случая е излишен. Ако си купя от Али Xiaomi или Meizu, да разбирам ли, че съм си купил реплика, а не оригинална стока, според поста ти?

 
Цитирай
#13

Четеш ли изобщо, @gazibarev? Прочети пак какво съм писал и си прочети отговора, дали има някакъв смисъл в него...
Цитирай
#14

(2016-01-13, 23:00:39)gazibarev написа:  Алиекспрес и оригинални стоки са 2 противоположности
Не е вярно. Винаги можеш да се отправи запитване към продавача, ако има съмнения и той е длъжен да отговори. Ако не става ясно от описанието. Напоследък Алиекспрес е най-предпочитаният сайт от мен.

SM-G780G/DS
Цитирай
#15

(2016-01-13, 18:28:22)Monroe написа:  Получих го въпросния капак и да ви кажа съм леко раочарован. На допир е един грапав и имаш пувството че не е избърсан и е целия прашен, докато с ориг. се усеща по-гладък. Докато го слагах му падна една буква отзад. Единствено пасна идеално. Поръчвах пак един китайски но за лумиа и там беше 1 към 1 с оригинала.

Защо не го върнеш? Сложи му и един отрицателен отзив, за да не подвежда клиентите. За тази цена няма как да очакваш оригинален капак, но след като и буквите падат, това са пари на вятъра.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)