Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia Z5 или HTC ONE M9
#26

Добре разбирам ви а как седи въпроса със батерията при с6 еджа ще изкарва ли по 4-5 часа на екран при нормално ползване.И камерата ми ще имали бързият фокус както при сегашният ми телефон LG G3
Цитирай
Аксесоари
#27

Камерата на с6 едж е по добра от тази на Г3.Но батерията не му е силната страна.
Цитирай
#28

Samsung само ноут серията ти препоръчвам,z5 трябва да е твоят избор из между тези двата.
Цитирай
#29

Батерията на edge-а не е много по зле от на G3, която не е също нищо особенно. Да сравниш бързината на камера на Samsung с камера на LG е нелепо.

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай
#30

Минали са ми през ръцете всичките без едж + ама имам нормалния едж.Ето накратко кой какво:
Еджа е неудобен и с възглавничката на дланта се случва да побарнеш извитото на дисплея докато протягаш палеца.Факт.Иначе е с най добрата камера но пък като всеки Самсунг си лагва помалко.
Z5 е страхотен но щото е херметически затворен загрява доста при 3D игри като Риъл Рейсинг.И камерата е на ниво.А дисплея в момента го намирам за най добрия на пазара.Силни цветове - черно и червено като на Амолед, ама и бялото е бистро.Рязък и ярък без да е дразнещо пресилен.
Г4 е най - безкомпромисно добрият телефон за годината.Няма слабо място.Супер камера,хладен процесор, никакъв лаг, лек и ергономичен.Но не е красив според мен.
М9 е с доста противоречив камера.Може да направи страхотен кадър, ама може и да не успее дори след 10 опита.Иначе е най - плавен като работа , удобен и секси някак.
Аз в момента полвам Едж и Нексус 5Х но бих ти препоръчал Z5 или G4. Еджа е изгъзица и ,особено големият, ще ти причинява дребни но дразнещи неудобства.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#31

Благодаря много за хубавите мнения.Давайте още ако имате,че за новата година да си взема нов телефон :Д
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)