Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel C е засечен в Geekbench и разкрива чудовище под капака
#1

[Изображение: Google-pixel-c-image_0.jpg]




Носят се слухове, че тези дни хибридния таблет Google Pixel C ще бъде пуснат в продажба. Няма официално потвърждение за това от Google, но с началото на празниците е точно подходящото време това да се случи. Не се знае много за таблета, но информация за част от характеристиките му се появиха в GFXBench и Geekbench.


Към цялата статия -->

.
Цитирай
Аксесоари
#2

На хартия добре звучи, но комбинацията NVIDIA и android автоматично те кара да си нащрек. В допълнение и типичната за гугъл липса на сд-слот, което за таблет е неприемливо, май ще го обрече от сега на провал.
Цитирай
#3

На подобна цена човек може да си вземе ултрабук с SSD 256GB /a в Щатите и с 512GB/ + Windows. Има и хибриди за по $500 с Windows. Подчертавам ОС, защото размерът на екрана предполага по-сериозна работа, а Android си е мобилна ОС. Ако цената беше друга, можеше и да привлече повече внимание. Нито хардуерът, нито ОС, при тая цена, са привлекателни.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#4

nVidia....плаша се като видя това име в мобилно у-во...
Цитирай
#5

Не ми се вижда много чудовищен , ако съдим по geekbench . Доста телефони изкарват повече. То не че тези тестове отразяват реално.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#6

Ами такава беше статията, обаче сега като гледам ревютата по разниете медии...оказва се някакъв провал май.
Цитирай
#7

The Verge направиха ревю, и са прави че Google трябва да оптимизира Андроид за Таблети, много апликаций си мислят, че са на телефон. Не удобно да се връти целия таблет. И аз го потвърждавам, ползвам здраво Сонито.
Иначе ТаблетоЛаптопа изглежда добра машина.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#8

За хибрид ултрабук/таблет, според мен, по-удачен избор е с уиндоус.
Цитирай
#9

Лаптоп с андроид - worst idea ever!

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#10

А, тука може да поспорим.
Аз например си ползвам Sony Xperia Z4 Tab + официалната клавиатура, и бих казал че си е много удобен за таблет.
Има недостатъците, но не е Windows. А и батерията държи много повече от Лаптоп. Много по лек е, има си youTube, имам си Word, свалям си торенти с uTorrent, гледам филмите с BSPlayer. Всичко си има, дори и файлов мениджър.
Какво повече правиш на един лаптоп?
Верно всичко е с апликаций, повечето са на Widecreen, някой възприемат таблета като телефон. Тва е...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#11

Работите ще се подобрят много когато гугъл най - накрая добавят възможност за работа с много прозорци. Иначе за пълноценна работа, зависи какво искаш да правиш. Например за програмиране или обработка на снимки си е тегаво. Там обикновено се налага да работиш с множество прозорци, копиране, прескачане от едно място на друго и т.н.
Цитирай
#12

Това е таблет бе хора ! Просто можеш да му вържеш една клавиатура с идеята да пишеш по-лесно, ако изобщо трябва да пишеш нещо по-обемно на него. Ясно е, че за момента  подобно нещо няма как да измести обикновенния лаптоп и персоналния компютър за работа. Колкото до програмирането, има ли читаво IDE, което да бачка под Android !?! A за обработване на снимки ... абсурд. Андроидския Фотошоп е 685 пъти по-куц от обикновенния. В повечето сфери,все още няма софтуер за Андроид, който да върши кадърна работа. Трябва да се задоволяваме с Windows и MAC.  
Някой знае, кога трябва да се появи в България, и за к'ви пари г/д?

Galaxy S3 mini
Galaxy Note 10.1"
Nexus 5x

Ако желаете, хвърлете едно око на моя блог: https://ivoarsovblog.wordpress.com/
Цитирай
#13

Най-доброто IDE от Play Store https://play.google.com/store/apps/detai...om.aide.ui но нищо не може да замени Android Studio(InteliiJ) на компютър. Аз лично имам платената версия на телефона и го ползвам най-вече да изпробвам някой кратък алгоритъм на java ако съм в движение. Писане на андроид приложения през телефона е възможно, но е много неудобно. По скоро ако проекта ти е качен в DropBox - можеш да правиш леки корекции през апликацията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)