Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся човек, който ще подновява план в Мтел
#1

Здравейте,

С риск някой да ме нахейти, но търся някой, който мисля да преподновява (или сключва нов) договор в Ментел и на който няма да му трябва у-во. Гледам, са пуснали ментелци, LG Bello II за 1 лв (с определени планове). На мен обаче, плана на който съм ми върши работа и не искам да го сменям (за да хвана промоцията). За София иде реч.
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма лошо. И аз бих помогнал, ако можех.
Но някак си не виждам кой ще е този, който ще преподписва план и ако му предлагат да закупи телефон за 1 лев (дори и да не му трябва телефон) няма да иска да го вземе. Че то това си е чиста печалба, после има базар, о ел екс...
Цитирай
#3

Така е. Но не пречи да питам. Smile
Цитирай
#4

И аз се присъединявам към питащия колега. Откраднаха телефона на баща ми и спешно ми трябва апарат, а нямаме опция за преподписване, както и за закупуване на скъп такъв. Вярвам, че все още има благородни хора, които биха направили подобна услуга!

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#5

Да избърша малко прахта на тази тема ще споделя с вас, може би много хора значт това, което ще кажа, но за мен е ново и предполагам и за други съфорумци. Днес 21.02.2017г. минах през един офис на Мтел на ул. "Монтевидео" в кв. "Овча купел" в гр. София и видях устройства LG G Flex 2, LG G3, LG G4 и Nexus 5X на цена от 89лв. в брой или по 3,89лв., 4,89лв., 5,89лв. вноска на месец с преподписване на двугодишен договор 3XL. Питах защо е такава цената, отговора беше, че са мострени модели, но мога да ви кажа, че за мострени модели изглеждаха много добре.

п.с. Ако някой реши да преподписва и не иска да си вземе телефонче, моля да ме има предвид.
Цитирай
#6

(2017-02-21, 18:27:12)sapiora написа:  Да избърша малко прахта на тази тема ще споделя с вас, може би много хора значт това, което ще кажа, но за мен е ново и предполагам и за други съфорумци. Днес 21.02.2017г. минах през един офис на Мтел на ул. "Монтевидео" в кв. "Овча купел" в гр. София и видях устройства LG G Flex 2, LG G3, LG G4 и Nexus 5X на цена от 89лв. в брой или по 3,89лв., 4,89лв., 5,89лв. вноска на месец с преподписване на двугодишен договор 3XL. Питах защо е такава цената, отговора беше, че са мострени модели, но мога да ви кажа, че за мострени модели изглеждаха много добре.

п.с. Ако някой реши да преподписва и не иска да си вземе телефонче, моля да ме има предвид.

цената е такава защото с тая тарифа (70 лв. на месец) ще си платиш тоя телефон 5 пъти. да не говорим, че това са сравнително стари модели, които излизат много по евтино, ако си ги купиш на чисто без планове. всичко е направено за да подпишеш договора. не се залъгвай, че са евтини. ако някой се съгласи да си подпише договора и ти да вземеш телефона, естествено си е аванта, но не виждам, коя ще е тая изгубена душа, която да го направи това...
Цитирай
#7

Колкото и да са стари моделите и какъвто и да е договора, цена от 89лв. (осемдесет и девет лева) никога не съм виждал за устройства от класа на LG G4, Nexus 5X, както и на лизинг по 4лв. на месец.
Цитирай
#8

Ти за плановете прочете ли?
Няма такъв, който ей така ще иде да подпише за 70лв такса на месец, и да не иска никакво устройстео!
Нали?

А и вече за 30лв има всичко необходимо. Че дори за 18 го имаше....
Цитирай
#9

Този, който ще преподпише за 70лв. на месец няма да си вземе такъв телефон, а ще си вземе последното на пазара.

Идеята ми да публикува това на което попаднах беше с цел да бъда в помощ на някой, а не да получа критики. Не съм изненадан обаче ...
Цитирай
#10

(2017-02-21, 20:28:27)sapiora написа:  Този, който ще преподпише за 70лв. на месец няма да си вземе такъв телефон, а ще си вземе последното на пазара.

Идеята ми да публикува това на което попаднах беше с цел да бъда в помощ на някой, а не да получа критики. Не съм изненадан обаче ...

Аз също подкрепям твоята идея и се включвам в желаещите за съдействие с някой, който скоро ще преподписва да ни пише Angel

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#11

(2017-02-21, 20:28:27)sapiora написа:  Този, който ще преподпише за 70лв. на месец няма да си вземе такъв телефон, а ще си вземе последното на пазара.

Идеята ми да публикува това на което попаднах беше с цел да бъда в помощ на някой, а не да получа критики. Не съм изненадан обаче ...

Каква помощ бе брат?
Сега, ако предложението беше: преподписване на план за 70 кинта и ти даваме 10 нови Г4 или 5 нови Г5... тва е друга бира.
Ако под помощ разбираш да помогнеш на мтел да си увеличи абонатите - тогава ОК Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)