Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с TWRP...
#1

Привет на всички.

От сутринта имам проблеми с телефона си и ще се радвам ако някой ми помогне защото наистина не знам какво да правя...  Та случаят е следния. Сутринта видях че са пуснали 6.0 и го свалих да го тествам. Флашна се нормално обаче след ресета не ще да запали. Влязох в рекавъри мод и гледам че версията ми на TWRP е доста стара - 2.7.0.0. Свалих си старата версия на Андроида - 5.1.1 флашнаш го с adb sideload няма драми и планът беше след като го сложа да ъпдейтна twrp И след това да сложа новия андроид. Намерих няква програма Flashify и чрез нея свалих най-новата версия 2.8.6.0 и я флашнаш но оттогава не мога да вляза в рекавъри дава ми някаква грешка за някакъв сертификат в горния ляв ъгъл излиат три съобщения и след това следва черен екран... Иначе самият телефон си работи няма драми но не мога да вляза в рекавърито. Свалих си TWRP Manager и там ми показва че версията е 2.7.0.0?! А пък тъпият FLashify Ми казва че е флашнал по-новата версия 2.8.6.0. Та ако някой метне малко светлина по върпоса ще съм му много благодарен защото грам нямам идея какво да направя. Предварително благодаря!

LG G2 Candy 5 5.0.2
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай да флашнеш със AutoRec поне при мен стана. Успех!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)