Темата е заключена
Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC 10 представен на 12.04

@bobytsekov, въпросния HamdiR има ли нещо общо с HTC, че прави такива точни рендери Big Grin? Щото ако ги прави според снимки и слухове в нета - ЕВАЛА Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
Аксесоари

Дано като излезе най-накрая ХТЦ 10,да е достъпен веднага за купуване, че с това си закъснение позволиха на самсунг да избие рибата с S7. Поне малко да компенсират.

(2016-03-17, 20:52:40)dancho2000 написа:  @bobytsekov, въпросния HamdiR има ли нещо общо с HTC, че прави такива точни рендери Big Grin? Щото ако ги прави според снимки и слухове в нета - ЕВАЛА Big Grin

Доколкото знам няма нищо общо с тях. Прави ги именно на база течовете до момента.


(2016-03-17, 21:01:55)jivkojj написа:  Дано като излезе най-накрая ХТЦ 10,да е достъпен веднага за купуване, че с това си закъснение позволиха на самсунг да избие рибата с S7. Поне малко да компенсират.

Някъде се бяха пошегували, че датата на анонса на НТС 10 е стратегия >>> Хората ще си накупят S7, ще се разочароват от него и... хоп... излиза HTC 10 и си купуват него Big Grin

Хоум бутона много ми напомня една друга марка и камерата малко изпъкнала ми се вижда, но ако ще изглежда така браво, че последните им модели все едни недоразумения ...

Уникално красиви рендъри!

bodonance, защо недоразумения? За мен Оне М7 е еталон за красив телефон. Дори толкова добре изпипан, че по мое мнение М8 и М9 бяха стъпка назад. Даже ябълките базираха дизайна на гърба на телефоните си именно на М7. А гугъл-магазина се наводни с изображения на програми пускани именно на ХТЦ от One-серията.

Именно. Сам казваш на гърба ... гурба уви е към дланта ми. Отпред е малък екран в големи габарити и едни ненужни за мен смешни говорители ...

Още картинки Smile

[Изображение: 25239283053_61e11d8e41_o.jpg]

[Изображение: 25770769751_2486198a5a_o.jpg]

(2016-03-17, 21:57:35)bodonance написа:  Именно. Сам казваш на гърба ... гурба уви е към дланта ми. Отпред е малък екран в големи габарити и едни ненужни за мен смешни говорители ...

m7 е един от най-красивите телефони въобще, които съм виждал и имал (заедно с One Max). И след 10 години пак бих дал пари за да го имам (подобно на Motorola Razr). Дизайна е субективно понятие. Остава ти, само да избереш модното течение или друго...

Tummenupp
http://forum.xda-developers.com/showpost...ount=37530

[Изображение: ATqLv9p.jpg]
[Изображение: pnlejqz.jpg]
[Изображение: yhiDjck.jpg]

[Изображение: qXFHDT0.jpg]
[Изображение: ql5EG07.jpg]
[Изображение: TWxdvr2.jpg]

[Изображение: 3T2PGSC.jpg]
[Изображение: 3mjAi3T.jpg]
[Изображение: xBsdiY5.jpg]

(2016-03-18, 14:07:15)cinizam написа:  m7 е един от най-красивите телефони въобще, които съм виждал и имал (заедно с One Max). И след 10 години пак бих дал пари за да го имам (подобно на Motorola Razr). Дизайна е субективно понятие. Остава ти, само да избереш модното течение или друго...

"на вкус и цвет товарищей нет" ... нито М7, нито Motorola Razr ми харесват ... Всеки с вкуса си Smile
Предните говорители са хубаво нещо (макар и излишно за мен), но някак си единствения телефон на който му отиват (според мен) е Nexus 6p, но пък той отзад е ужасен Smile
М10 ми харесва значително повече от предходните модели, макар и той да има трески за дялане. Няма съвършен уви, но този им дизайн ми харесва повече.
Уважавам Вашия въпреки, че не го разбирам, за това уважете и моя.
Тези temp64GTX и Leoside имат талант ... и то голям.

За пореда година щях да ъпгрейтвам Самсун за Самсунг.... ама това HTC все повече ме блазни, ако екрана вади приличен контраст + стереото и останалите цифри да се потвърдят : 99% това ще е телефонът  Stolt

SG S7 Edge Duos SM-G93FD
SG Note 4 SM-N910F

HTC няма да използват AMOLED дисплей в М10, а "Super LCD 5" ..... Каквото и да означава това... Smile
Както и 3000 mAh батерия!

   

https://t.co/NbWonSaC3T

Ако е вярно за дисплея, то едва ли ще има функцията за постоянно показване на час и известия. Или поне няма да е така оптимизирано с тая подсветка.

Хах, че какво и е на подсветката? Super LCD другото му име е IPS Pro ...

Нищо и няма, просто ще използва повече енергия за този тип функции, от OLED екран. Предполагам това имаше предвид колегата.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Именно. Освен ако не направят някой трик, да осветяват с отделен малък светодиод само част от екрана. Ще видим. Само дето имам едно усещане, че много се забавиха. Доста народ около мен им изтичат договорите и от немай къде се хвърлат на самсунг-а, колкото и да им се иска да видят какво ще изкарат ХТЦ.

Представянето ще е на 12 април.
https://twitter.com/SantodMods/status/71...5587636224

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]

По добре да се забавят, ама да си заслужава! Който му хареса, ще поизчака, за бързащите...Семсунг.
Този оуейс-он дисплей, няма смисъл според мен.

Абе яка екстра си е Always-on дисплея. Аз на edge-а не я спирам изобщо.

Интересно ми е какво ще представят htc, ама конкуренцията тая година е жестока - и LG и Samsung пуснаха много хубави телефони (особено вторите) та htc бая ще трябва да се постараят... и само с алуминиево тяло няма да им мине номера.

Trust nobody who smiles before 10am...

Here comes the new boom. You’ll hear it.#powerof10 htc.com

Определено ще си запазят BoomSound-a, което радва много от нас. Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

HTC One M8s

Супер Smile Най-накрая и официално потвърждение!

Има ли фрот спиикъри го взимам. Само една компания остана с тази екстра, а за мен е "must" за следващия ми телефон.

Choosing...

Озадачаващи са множеството дупчици в горната част. На рендерите не се забелязват подобни.

Все тая дали са отпред или не, стига да звучат достатъчно добре.
Рендърите пък са неофициални и е съвсем нормално реалността да е друга.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)