Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

News Republic/Blinkfeed специфичен въпрос за настройки на съдържание
#1

Колеги, 
Имам специфичен въпрос за настройките на обновения блинкфийд. Избрал съм само български сайтове, от които да ми се показва съдържание, но, за съжаление, ми излизат и новини на английски и по теми, които изобщо не ме интересуват. Пробвах какво ли не, но не мога да ги премахна. 

Дали някой може да ми помогне по въпроса? 


Благодаря предварително. 

Поздрави.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
Аксесоари
#2

Мда, лоша работа се получи с този news republic.За първи път от вчера, не ползвам вече blinkfeed, точно поради тази причина.
Иначе, когато си в на blinkfeed страницата, слайдни надясно, там ще се появят страниците за които си абониран и избери това, което те интересува.Не знам обаче, дали при следващата актуализация на новините, няма да излезнат страници, които не те касаят.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

И при мен има такива новини, които се показват въз основа на мой профил, който от News Republic са създали за мен. Това може да се изключи от настройките на приложението - Settings > Display > News profile. Още не съм пробвал дали работи, но сега го изключих и ще наблюдавам.
Резултатът може да не го видим веднага, защото Blinkfeed обновява малко тромаво вече заредено съдържание.
Цитирай
#4

Благодаря - май действа...Smile От сутринта не бях рифрешвал и сега като го направих, няма друго, освен това, което ме интересува.

Edit: не помогна - днес същата работа.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#5

Изглежда няма отърване от тези неща... И при мен продължават да се показват.
Но не са много, пък и не им обръщам вече внимание.
Цитирай
#6

Всеки път когато ми се  появи това съобщение, го отбивам. Отделно не съм инсталирал последната версия на htc sense home от плейстора и нямам от гореизброените досадни статии от раздели които не искам да ми се показва в в блинкфиид.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

А тези 15 оставащи дни не те ли притесняват Tongue
Цитирай
#8

Да, идеята е, че съвсем скоро, щеш - не щеш, ще трябва да го инсталираш. Като цяло не е толкова зле, освен горепосочения проблем.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)