Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S5 съвет за оп - система
#1

Здравейте предстои ми покупка от познат на телефона. Въпросът е, че ми казаха, че андроид lolipop правел големи проблеми и можело да се налага връщане към заводски настройки.
Моля да споделите има ли нещо вярно в това? Телефонът ми харесва и цената на която ми го предлагат е добра.
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Какви по-точно "големи проблеми" правел Lollipop?
При обновяването до по-ново издание на Android е ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО да се върнат фабрични настройки ЗА ВСЕКИ СЛУЧАЙ, за да си абсолютно сигурен, че даден проблем не е от "остатъци" от предишната версия.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Ами лагвал, бъгове и най големия проблем, че можело да забие и това да наложи връщате към заводски настройки...
Да разбирам, че е преувеличено?
Цитирай
#4

При Samsung лагването е главно, заради тежкия framework TouchWiz. Иначе, ако направиш обновяването без да върнеш фабрични настройки - най-често има "остатъци" от предишната версия и се получава така, че някои програми крашват, други работят тромаво и така, докато не се сетиш, че трябва да започнеш на чисто, т.е. да върнеш фабрични настройки.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Но като цяло лолипопа е чуден, аз не искам да си спомням какво дърво беше преди това.. Телефона си е идеален с лолипоп.. Не слушай такива тежки митове и легенди
Цитирай
#6

Благодаря за отговорите. Сега ще съм спокоен за покупката!
Цитирай
#7

(2015-12-09, 12:39:03)Sv3TL10 написа:  Но като цяло лолипопа е чуден, аз не искам да си спомням какво дърво беше преди това.. Телефона си е идеален с лолипоп.. Не слушай такива тежки митове и легенди

Да и аз така с S4-та. Не мога да повярвам, че преди съм му се кефил. Авторе, не, няма да стане ако върнеш фабрични настройки.
Цитирай
#8

До сега проблем с лолипоп съм нямал. Имам тела от половин година.когато купиш тела инсталирай последните ъпдейти и засължително върни фабрични настройки и се радвай на тела щот наистина е мн готин и добър като функционалност

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)