Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Синхронизиране - facebook
#1

здравейте, имам проблем със синхронизиране на котакти от фейсбук.не се показват в тел.указател.пробвах възможните варианти но уви. Моля за помощ.
Цитирай
Аксесоари
#2

Темата е дълга и за да не влизам в излишни подробни обяснения ще обясня на кратко: Facebook контакти не се синхронизират при Z5.
Въпросната функционалност вече не е налична в приложението на Facebook за Android. Повечето производители са решили проблема със собствени разработки (Samsung в TouchWiz, HTC в Sense и т.н.). За съжаление поне в Z5 Sony не са го направили разчитайки на тази функционалност във Facebook приложението, каквато вече не съществува.

Това е. Потърси в google и ще намериш подробни дискусии по темата. Само заради това ми идва да се върна към HTC, но ще потърпя още 2 месеца за да видя дали ще се размърдат да го направят.
Цитирай
#3

(2015-12-09, 16:49:45)Obrut написа:  Темата е дълга и за да не влизам в излишни подробни обяснения ще обясня на кратко: Facebook контакти не се синхронизират при Z5.
Въпросната функционалност вече не е налична в приложението на Facebook за Android. Повечето производители са решили проблема със собствени разработки (Samsung в TouchWiz, HTC в Sense и т.н.). За съжаление поне в Z5 Sony не са го направили разчитайки на тази функционалност във Facebook приложението, каквато вече не съществува.

Това е. Потърси в google и ще намериш подробни дискусии по темата. Само заради това ми идва да се върна към HTC, но ще потърпя още 2 месеца за да видя дали ще се размърдат да го направят.

Много благодаря за пояснението и  аз от htc минах на z5 ама!!!!!!!!
Цитирай
#4

Из нета има apk на стари версии на facebook app-a . Деинсталирате ап-а, инсталирате старата версия и ще ви се появи възможност за линкване на фейсбуук акаунти..
Цитирай
#5

(2015-12-15, 23:31:47)Earendil написа:  Из нета има apk на стари версии на facebook app-a . Деинсталирате ап-а, инсталирате старата версия и ще ви се появи възможност за линкване на фейсбуук акаунти..

Мерси ще пробвам.
Цитирай
#6

На този линк ще намерите всички издания на Facebook приложението (14 страници) Smile

http://www.apkmirror.com/uploads/?app=facebook

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#7

Много благодаря улесни ме още повече.

(2015-12-15, 23:48:36)mitsco написа:  Много благодаря улесни ме още повече.

Стана с версията- 28.0.0.0.8 - Wink Big Grin Bu Smile
Цитирай
#8

Всъщност ако искаш да ти излизат контактите със снимките от фейсбук аз ползвам Sync. me много съм доволен!

Sony xperia tablet Z + Sony xperia Z2 black на жената + Sony xperia Z5  black graphite никога повече! Huawei mate 9 4/64GB 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)