Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Wi-fi-самоизключва се
#1

Здравейте,
От почти две години имам телефона, но такъв проблем не съм имала...незнам дали детето не направи нещо,игра на някаква игра.Както и да е-вкъщи си ползвам безжичния нет, но като натисна да се включи, стои включен нета около минута-две и се самоизключва.Някой имал ли е подобен проблем и как мога да го оправя.На другите устройва си имам нет.
Цитирай
Аксесоари
#2

За начало си рестартирай устройството ... ако не стане натисни на мрежата от телефона Забрави и си въведи на ново паролата Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Рестартирах телефона, все така....мерси, ще пробвам другия вариант

Нееее, изключва ми почти веднага wi-fi то и нищо не мога да направя....
Цитирай
#4

Рестартирай рутъра Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Не става...
Цитирай
#6

Според мен ти остават два варианта.
Единият е да опиташ в друга Wi-Fi мрежа, за да изключиш окончателно рутера като причинител на проблема.
Вторият е хард ресет на телефона. Вероятността това да помогне е голяма.
Всъщност има и трети, ако вторият не помогне, но дано не се стига до него - и той е сервиз.
Цитирай
#7

Ще пробвам днес на работа с безжичния там.А какво ще рече хард-ресет?
Цитирай
#8

Връщане на телефона до заводско състояние.Това изтрива всичко от телефона, имай го предвид.
Тази опция се намира е настройки-резервни копия и повторно задаване-възстановяване на фабрични данни.При теб същи би трябвало да е така или е поне подобно.
Още един път, направи си бекъп, на важната информация за теб, смс, снимки, копирай си ги на компютъра преди да започнеш с тази операция.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#9
Thumbs Down 

И на работа е същата работа.. Undecided Май ще се прави този хард ресет...Как и по какъв начин мога да си съхраня контактите на телефона, другите неща са ми ясни.
Цитирай
#10

Най вероятно имаш акаунт в google play, контактите ти се пазят там.Когато се логнеш с акаунта ти след ресета, ще се възстановят.Разбира се, ако досега не си ги синхронизирала, отиди в акаунти-google и сложи отметка на контакти, за да се синхронизират с акаунта ти.Това го правиш преди ресета.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#11

Здравейте,
Установих от какво е проблема с wi-fi_то, без да се налага да правя хард-ресет.Просто деинсталирах една игра на детето и всичко се оправи.Каква е логиката, незнам...
Благодаря на всички за ценните съвети!

Пак съм аз, малко не по темата, но да попитам(ако трябва преместете питането ми), но как мога да преместя една игра от телефона към таблета(не мога да я инсталирам от Гугъл Плей на таблета, несъвместимо устройство)
[-] 1 потребител изказва благодарност на nincheto_ за това мнение:
  • nikolov84
Цитирай
#12

Как се казва играта?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

Talking Tom Lol
Цитирай
#14

Теглиш играта отделно като .apk файл и я инсталираш.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#15

Моя също правеше така направих му хард ресет и само това помогна но след месец дойдоха и други проблеми клавиатурата а сега и home бутона. Моят съвет продавай го.
Цитирай
#16

(2015-12-12, 09:29:15)nincheto_ написа:  Talking Tom Lol

Smile

https://www.androidbg.com/Easily-Downloa...Play-Store

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#17

Може ли малко по-подробни обяснения,откъде трябва да изтегля играта с това разширение-apk?
Цитирай
#18

В статията от линка е обяснено подробно. Но нека не навлизаме в Offtopic
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)