Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изгорели пиксели или.. ?
#1
Wink 

Здравейте нърдове Smile  Откакто си купих телефона 2 седмици по-късно забелязах, че на черен екран(не изключен, а просто черен цвят) имам две малки точици в горния десен ъгъл, които не са нали както трябва черни а си менят сцетовете зависи под какъв ъгъл ги гледам. Менят се в трите основни цвята зелено, червено и синьо. Изгорели пикслали ли са това или нещо друго. Все още съм в гаранция. И ако са изгорели пиксали дали, ще ми признат гаранцията тъй като съм го изпускал 1 път и то съвсем леко но единият външен ъгъл е почти незабележимо дерофмиран от падането.Но това падане случи много след като забелзах пиксалите. Имам ли шанс с гаранцията и какви са ви мнениета като цяло :Smile 
Весели Празници! Heart

UPGRADED TO HTC ONE M8 Android 6.0 HTC Sence 7.0
Another perfect upgrade -  OnePlus 5T 8/128 _ Oreo 8.1
Samsung Galaxy S22+ - it was about time
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз се занимавам с телевизори и гаранционно обслужване и знам че за ремонт изискват над 5 изгорели пиксела. Дано при телефоните е друго яче. Първо пробвай дали не са само заседнали пиксели. Дали винаги седят тези точици или само от време на време, губят ли се или не?! Пробвай тест да пуснеш. В краен случай пробвай да го дадеш за ремонт, дано имаш късмет.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)