Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Messenger не праща съобщенията
#1

Както си пиша с някой и след 7 8 изпратени съобщения спира да праща все едно интернета е спрял като спра програмата и я пусна наново се пращат всичките неизплатени на момента и след 1 2 минути писане пак през wi fi 3g постоянно прави тази тъпотия трих го и пак същото деазниииии с последния 4 .4 .4 съм ...

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
Аксесоари
#2

И щерка ми се оплаква?
Цитирай
#3

И аз имам същия проблем.

Samsung A52S, A71,A03S
Цитирай
#4

Проблема е в самото приложение. Получих тази "екстра" след ъпдейт на програмата вчера сутринта. Не ме дразнеше много и скоро след това нов ъпдейт помучих днес сутринта. Сега всичко е наред.
Цитирай
#5

Сложете по-стара версия.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#6

Днеска имаше нов ъпдейт който НЕ оправи проблема но и добави нов нито една от мелодиите на приложението не работи.....

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
#7

Същият проблем имам и аз. Спирам си интернета и пак го пускам и се оправя. Ама не е никак готино.

X8 White
Цитирай
#8

От приложението е според мен, не ъпдейтнах последната версия и си ми работи.
Цитирай
#9

Здравейте, да и аз го имам същия проблем, ъпдейтнах приложението и пак по същия начин. Според вас къде може да е проблема? Лека вечер.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)