Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за сток ром и къстъм рековери
#1

Искам да сложа лолипоп ,за коя държава ще ме посъветвате да ползвам? И има ли някакво предимство да ползвам този за България пред другите?
Кoе рековери също се препопъчва ,че не знам каква е разликара между TWRP,CWM и PhilZ?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето ти един стоков ром, и сложи PhilZ.
Друг ще ти каже да сложиш TWRP, пробвай едното пробвай и другото и си прецени.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#3

Мерси колега за отговора ти.Хубав ми изглежда особено с бутоните на падащото меню доста ми допадат.Не схванах главната картина на тоя ром.Нали е стоков,кое му е различното ,само UI ли ? Камерата нали си е оригиналната,че на много места чета,че на стоковите само камерата е с най-добро качество.Само това ме спира да не сложа къстъм,че я ползвам активно .Ама с тия проблеми с xposed става голяма каша,свикнах с него и ако няма да може да се ползва на лолипоп няма да го слагам.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#4

UI е същия като на стоковия. Добавени са UPSM, страничен панел с клавиши, кутия с инструменти и някои други неща, които липсват при стоковия. Относно камерата - стоковата от LP си е.

PS: Рома е къстъм, не стоков. Базиран е на стоков.

D_coffee
Цитирай
#5

Ясно,щом е къстъм да разбирам ли че няма да има проблем с xposed ?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#6

Няма проблем, в арома има xposed избираш го и ще ти бачка.
Аз го ползвам от няколко дни, добър е и батерията деяни бая.
Камерата е на Note 3 както е писал колегата по-горе.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)