Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

htc desire 820 vs lenovo tab 2 a8
#1

Здравейте,
Колебая се кое устройство да избера. Ще се използва предимно за сърфиране, четене на неща от интернет. Отначало бях  се насочил към таблета, след като видях колко е бързо HTC-то в магазина леко се поколебах. После попрочетох, че HTC-то става по-бавен когато се ъпдейтне операционната система и сега не знам кое да избера. Благодаря за коментарите предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако искаш таблет-взимаш таблета,ако искаш телефон-телефона.След ъпдейта не става по-бавен,дори напротив,очаква се и 6
Цитирай
#3

За HTC Desire 820 мога да кажа само позитивни работи. Зависи как го ползваш, ако го тъпчеш с програми, ще започне да дава задна, но ако го ползваш разумно ще си е супер телефон.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

Приятелката ми си взе 820 много приятно и бързо устройство Smile доста тънък и лек в раката , като собственик на ноут 3 (фен на самсунг друго не бих взел) ме спечели и определено бих си купил!!! Избора е твой Smile но определено бих взел хтц то Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#5

Благодаря за отговорите, взех HTC-то Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)