Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кое изкарва това съобщение?
#1

Здравейте,
Z1 compact 5.1 stock root.
Постоянно ми излиза това съобщение 

https://www.dropbox.com/s/af9vavam6207ar...9.png?dl=0
  ок съм с мястото,но ме Дразнитекста.
Как да го спра или увелича процента?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
Аксесоари
#2

О, и аз го имам това. И на мен ми изкача постоянно и се маха само ако поместя файловете. Съмнява ме да можеш да го спреш. Намира се в Settings -> Storage -> последната опция е Transfer data to SD Card. Но няма опция за спиране.
Дори го дава АКО нямаш карта.
Според мен е просто защита от оставане без памет и телефона се предпазва по този начин.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

Просто известие, което те известява, че заетата ти памет е над 50% и има вероятност скоро да я запълниш. Не му обръщай внимание просто.. Предпазни мерки от Sony може би.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

Задръж пръст върху самото съобщение от дясната страна ще ти се появи една "камбанка" и до нея в едно кръгче буква "i" - щракаш върху нея и после избираш опцията Block (Never show notifications from this app).
Друг вариант е да я забраниш, ако това по-горе го няма като опция.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Или пък ако не стане - How to Disable “Transfer data to SD Card” Notification in Xperia Phones.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#6

Есктра - Направо спрях апп-а :-)
Благодаря !

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)