Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложение за 3D
#1

Здравейте,имам много филми в 3Д формат,обаче нямам плеър с който да ги гледам в 2Д,тоест от картина разделена на две половини да ги прави на една нормално ясна кажете някой плеър който го може?Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Защо просто не си ги изтеглиш в нормален формат,който да ти върви на телефона,а си усложняваш живота.Аз поне, не знам за такова андроид приложение Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3


Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

За уиндоус знам става с КМ плеър,ама за андроид явно няма.
Цитирай
#5

То и аз искам да гледам 3D на моя стар телевизор , но не става защото не поддържа 3D... така и с телефоните. Трябва да са направени за тази цел иначе не става.

Телефоните са:


List of 3D-enabled mobile phones >>  https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_...ile_phones

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Мдаа,явно не сте ми разбрали въпроса,къде съм писал,че искам да гледам 3Д на телефона?
Цитирай
#7

Колега влезнал си в AndroidBG >> Операционна система Android >> Програми >> Мултимедия >> Темата ти се казва >> Приложение за 3D , а ти питаш кой ви е казал.... така ли?





[Изображение: Screenshot_2015_12_20_07_54_31.jpg]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

(2015-12-18, 08:53:38)juspar написа:  Мдаа,явно не сте ми разбрали въпроса,къде съм писал,че искам да гледам 3Д на телефона?

Колегата @nikolov89 те разбра, както и много други , които така и не си отговаряме на въпроса, който ти зададе. Пък ти ако искаш да си ги гледаш все пак, вместо да се улесниш и да си ги дръпнеш в нормален формат, можеш да пробваш с едни VR очила, ако са SBS естествено...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)