Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не разбирам много от телефони и ми трябва малко помощ!
#51

Добре, всички разбраха позициите на участващите в дискусията. Коня препоръчва да си купиш (автора на темата) някакъв телефон под среден клас от България, а всички останали препоръчват алтернативи за същите пари от чужбина. Според него (Кон) само в България и с хартийка има гаранция, а според останалите има и други възможности. Та, позициите са ясни, спрете излишната полемика. Автора има глава на раменете си и на базата на трите страници доводи е редно вече да избере. Стига офтопик.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
Аксесоари
#52

(2015-12-17, 21:26:35)kon12 написа:  Принципно си прав, но автора на темата изрично е посочил още в заглавието "не разбирам много от телефони". Когато някой напише нещо такова  значи че няма да тръгне да root-ва или да прави каквото и да било, а просто иска добър телефон, на добри пари, който може да се купи от голям магазин и да си има гаранция.Или иначе казано-на човека не му се разправя с глупости.

 Да прав си точно това ми трябва, благодаря ви че се опитвате да ми помогнете, но с това "хранене" което си правите ме объркахте какво точно искам вече  Big Grin
Цитирай
#53

Скиваш ли как добре ги усещам нещата? Big Grin Big Grin
Цитирай
#54

http://www.smartphonesbg.com/mobilni-tel...irect_link

Някой да е знае нещо за тоя сайт? Дали са достоверни и дали да си го взема телефона от тях направо, защото като гледам това са единствените хора който го продават в България и поне имам там някаква мижава гаранция от 6 месеца.
Цитирай
#55

370 лева за това нещо?!

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#56

(2015-12-18, 16:00:05)jumpar написа:   Да прав си точно това ми трябва, благодаря ви че се опитвате да ми помогнете, но с това "хранене" което си правите ме объркахте какво точно искам вече  Big Grin
Не разбирам твоето объркване - имаш посочени различни варианти за покупка на устройство. И онлайн да си го закупиш, пак ще имаш гаранция, като няма да ти се налага да се занимаваш с рутване, флашване и т.н. Просто ще си го закупиш, слагаш картата, като го получиш и му се наслаждаваш, това е. Smile

 
Цитирай
#57

Вчера видях чисто новнов Xiaomi Red Mi note 2 за 300 и малко лева, чисто нов.
Вземи гого, а остатъка от парите си запази ако нещо се развали. Все едно си купувагаранция. га

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)