Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся :телефон 600-650 лв.
#1

Както се вижда от заглавието на темата, мисля да си направя един подарък за Коледа! Big Grin Обаче проблема идва с избирането на модела.. За сега съм се спрял на тези 4: HTC Desire 820, Samsung Galaxy J7 / S4 Value Edition и Asus Zenfone 2 (4 ram version). Според мен тези са най-добрите в тази ценова категория обаче може и нещо да съм пропуснал. Давайте съвети какво да правя! Big Grin 

П.С. Втора ръка също е вариант, стига да е запазен самия телефон. Visslar
Цитирай
Аксесоари
#2

MOTOROLA MOTO X PLAY  Storstark
Цитирай
#3

До 650 лева определено помисли за втора ръка с гаранция. Тогава отиваш на още по добри модели...
Колегата горе който ти е предложил, ако бях аз го избирам пред твоите фаворити.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#4

Видях моторолата - стабилна ми се струва, а за втора ръка дето казваш.. Погледнах и видях, че има доста запазени С6-ци, което си е оферта.. Пък щом С6 ще мога да си взема смятам, че другите въпроси за излишни Big Grin

Или всъщност... Някаква другия опция може ли да ми предолжите, че тоя 5.1 инчов дисплей нещо не ми харесва.. :/
Цитирай
#5

Асус зенфон 2 4гб рам съм ползвал месец и съм доста доволен Smile Страшно бърз телефон, Хубав дисплей. Ама си е бая голям Smile
Цитирай
#6

Според мен, ако ще е нов, Galaxy А7 е по-добър вариант от Galaxy J7. А, ако ще е втора ръка, за 650 лв. може на се намери читав Note 4 и то с оставаш гаранция гаранция.
Цитирай
#7

Гледах, четах, сравнявах и се спрях на Note 4. В момента съм с един дядо (S2) и мисля, че ще ми е трудно да свикна с тоя 5.7 инчов гигант, като се има напредвид, че сегашния ми е едва 4.3". Точно поради тази причина се колебая между S6 и Note 4, защото по характеристики за кажи-речи еднакви и главната им разлика е дисплея... :/
Цитирай
#8

На мен NOTE 4 ми харесва повече, но ти си преценявай.
Друг вариант LG G4, освен ако не си твърдо решен да е от епъл... А Самсунг де.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#9

Е по-добре от самсунг да е, отколкото от лг, разбира се...
Аз лично бих заложил на ноута.

Choosing...
Цитирай
#10

(2015-12-15, 08:25:03)jorrddan написа:  На мен NOTE 4 ми харесва повече, но ти си преценявай.
Друг вариант LG G4, освен ако не си твърдо решен да е от епъл... А Самсунг де.

Еее,не си ти,ако не жегнеш Самсунг-а Smile

Koлкото до колегата martito_2121,взимай Ноут-а без да се замисляш.Ако толкова те притеснява големия дисплей и S6 не е по-лош Wink

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#11

Грешиш, аз съм най-големия хейтър на Самсунг Smile Обаче в тази тема и аз бих препоръчал Ноте 4 или Г4 на ЛГ.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#12

Колебая се все още, но сякаш имам повече мерак за един Ноут, ноо ще видим. Благодаря Ви за мненията! Smile Storstark
Цитирай
#13

Ако се кефиш на метала, може да видиш и Lenovo Vibe P1. За 600 лева си е бижу което няма аналог.Погледни го.
Цитирай
#14

(2015-12-14, 21:30:43)martito_2121 написа:  ....Според мен тези са най-добрите в тази ценова категория обаче може и нещо да съм пропуснал. Давайте съвети какво да правя!
Вземи си едно Meizu MX5 и забрави всички останали. Но внимавай, според мнението на някои, се сглобяват в мазетата на Китай, така че, ако търсиш нещо престижно, този телефон не е за тебе.

 
Цитирай
#15

MX5 има една голяма слабост и това е малкото вградена памет.P1 е много по-балансиран откъм характеристики, а и батерията не е ама хич за пренебрегване
Цитирай
#16

Приготви си 750лв. и ще си намериш S6 на месец ползван с гаранция към голяма верига магазини или оператор Smile
Ако трябва да се избира между Note4 и S6 разликите са следните
Note
+ слот за карта памет
+ една идея по-издръжлива батерия
S6
+ Една идея по-добра камера
+ Размер
+ Дизайн
Имал съм ги и двата достатъчно дълго Smile

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай
#17

За 650 взимай Note 4 или LG G4

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#18

Ако се спреш на Асуса, имам за продаване ZE551ML, нов не използван с две години гаранция за 560лв.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)