Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблемна реакция на тъча
#1

В случаите когато телефона е на стойка в колата (тоест стои вертикално) тъча не работи коректно: примерно не възприема фигурата за отключване на локсрийна.
Случва се и когато ми е на бюрото (стои хоризонтално).
На някой случвало ли ми се е такова нещо, на какво се дължи и има ли решение на "проблема" (ако е проблем, а не защита някаква)?
Цитирай
Аксесоари
#2

Незнам мн. за тоя модел, обаче пробвали с фабрични настройки, може и да е някоя настройка. Ако и тва не помогне флашваш ром

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Може би сензора се бърка в каква равнина е,другите начини за откл не те ли кефят
Цитирай
#4

(2015-12-15, 21:09:37)oxy2 написа:  Може би сензора се бърка в каква равнина е,другите начини за откл не те ли кефят

Не особено. Това ми е най-бързия и удобен метод (може да се прави и почти без да гледаш в екрана ако се налага).
Цитирай
#5

Това се случва, когато телефона ти е на зарядно? Ако да пробвай, когато го изключиш би трябвало да е ок. И при мен се е случвало преди време, но само на зарядно. Като го изключех и се оправяше.

OnePlus 3T
Цитирай
#6

(2015-12-16, 11:25:00)The_Jack написа:  Това се случва, когато телефона ти е на зарядно? Ако да пробвай, когато го изключиш би трябвало да е ок. И при мен се е случвало преди време, но само на зарядно. Като го изключех и се оправяше.

Не когато е зарядно! Тогава май не съм го пробвал!
Цитирай
#7

Някои особено китайски зарядни разказват играта на капацитивния екран докато са включени. Зарядното е колата го смених с по-истинско и от тогава нямам проблеми. За 220V зареждам с едно китайско с 4 дупки, едно от Самсунг и оригиналното, когато бързам и искам да вкара повече ток за по-малко време.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)