Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oneplus 2 vs G4 vs нещо друго?
#1

Значи в момента съм със s6 edge, но след известно време писва извития дисплей и започват да се усещат недостатъците и е малко неудобен за това искам да го сменя и то със по-голям телефон. Доста ме блазни oneplus-a и честно казано искам да сменя самсунг с нещо по-екзотично но пък и G4ката не е лош телефон. Та имате ли някакви предложения за подобни телефони като размер и характеристики като цяло ме притеснява usb то на oneplus което за сега е по-скоро недостатък, а G4 си е доста по-слаб макар и с много добра камера. Бюджета е около 1000лв +- 100 примерно но без изгъзици за 1500++ Big Grin
П.С. сони са извън картинката, съжалявам за феновете на марката, но според мен правят телефоните с най-скучен дизайн. А М9 даже не ми се говори за него.

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
Аксесоари
#2

От двата, аз бих взел G4. Не знам кое му е слабото, ма карай.
Понеже от известно време се заглеждам по Huawei Ascend Mate 7, осмелявам се да предложа него, въпреки огромния екран.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

^ Или Huawei Mate S, Mate 8, но той най-вероятно ще надхвърля бюджета. Meizu MX5, Meizu Pro 5 също са варианти.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)