Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Да ми предложите нещо от Виваком
#1

Дали някой знае евентуално ще има ли някакви коледни промоции от тях и ако има в момента дали ще може да ми предложи, не си падам по Samsung така че .... всичко без тях.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
Аксесоари
#2

@Alien94, пробвай едно Meizu MX5, стига да са останали още бройки при тях. С клубна карта и без договор цената е 659 лв.Smile

 
Цитирай
#3

Ми не си неграмотен може да влезеш в сайта на Виваком и сам ще провериш.

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай
#4

Nokia 108,130,225. Aз други не бих си купил от тях Wink Шегувам се естествено имат и други телефони, но не си казал за какви пари, с какъв план, общо взето нищо не си казал. Това е като кажете ми какво да си купя от мола.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#5

(2015-12-16, 14:20:11)Heno3HaT написа:  Ми не си неграмотен може да влезеш в сайта на Виваком и сам ще провериш.

По твоята логика всеки може да влезе в emag да сложи тикчета на RAM, марка, ядра и т.н. или някъде другаде и тази тема няма смисъл да съществува като всеки може да се намери по твоята логика, не разбирам защо коментираш като нямаш какво да кажеш, просто я пропусни и нищо не казвай.



Цитат:dada_

Nokia 108,130,225. Aз други не бих си купил от тях Wink Шегувам се естествено имат и други телефони, но не си казал за какви пари, с какъв план, общо взето нищо не си казал. Това е като кажете ми какво да си купя от мола.


Аз по принпиц се водя лоялен клиент и дали има някакви отстъпки при тях, за пари нещо до 700-800 нещо подобно на изплащане, Smart L,S нещо такова отностно плана аз в момента имам, просто нз какъв е и нз дали ще го сменям.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#6

По принцип телефоните са малко скъпички при тях,пробвай за новия нексус 5x 32 гига версията ако я има.
Цитирай
#7

^Нямат въобще нексус. За лояни клиенти имат 3 неща. Първо дават ти една карта, с която ти правят отстъпки от разни неща включително телефони, без за преподписваш каквото и да било. Второ дават ти да вземеш телефон на изплащане в зависимост от кредитният ти лимит(така че може ид а не можеш нещо за 600-700лв, това трябва да го провериш при тях), като тук ще те накарат да преподпишеш или да направиш нова активация, като за преподписването ще трянва или да ти изтекъл договора или да остават 3месеца (за 3те месеца не съм сигурен). BTW водиш се лоялен клиент ако последнище 6 месеца не си закъснявал с плащанията по договорите си. 3-то колко в кръга на шегата, колко не, като лоялен клиент получаваш един голям *** Защото нови абонати, са имали по-големи отстъпки, отколко аз като техен лоялен клиент от 10год. Аз и за това ги смених де, но това е друг въпрос. Телефони сега няма да мога да препоръчам, че нямам време. Но ще погледа и утре ще пиша ако някой не ме е изпреварил. Все пак кажи някакви размери на телефона, голям, малък, за какво ще се ползва?

Пак към колегата musabesni в момента само мтел-а имат някаква промоция и са им много по-евтини телефоните, иначе вивата държат най-ниските цени гарантирано.

П.П. След разглеждане на вива сайта, изкочиха тези модели:
1 LG G4 за 809 със смарт л
2 Може и да не ги харесваш, но Samsung S6 - 700лв със смарт л
3 Sony xperia z5 compact 829лв със смарт л
За тези пари си взимаш топ телефонче общо взето. Освен на сони моделите те са малко по-скъпи за сега.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#8

Дам LG-то го видях на добра цена е също така бях до вивата говорих с един познат и се разбрах ме за евентуален нексус. Дали някой знае някаква дата на пускането му по техните магазини или каквото и да е било.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#9

От виваком ми казаха, че след като един телефон е представен на пазара, при тях може да го очакваме от 5-8 месеца, но аз не обичам да си купувам телефон от операторите, защото отварят кутиите на телефоните преглеждат ги дори и на някой телефони добавят тяхни глупости

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#10

Ами въпроса е че там са по евтини смисъл началната цена, като се вземе с план това ми е идеята и благодаря за инфото, това ще рече някъде февруари най - рано ?

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#11

Там някъде, но със сигурност ще е след коледните празници

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)