Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Отключване" на redmi note 2?
#1

Здравейте, проблемът е следният - закупен от olx телефон пристигна с регистриран от предишния собственик mi акаунт. Съответно е неизползваем - след wipe пак се "сеща" за акаунта и не дава да се прави нищо. 
Продавачът не желае да даде парола за акаунта и не е ясно какво да се направи. 
Някой има ли идея за решение, или направо да се връща телефона?
Цитирай
Аксесоари
#2

Продавача си влиза в ми акаунта и изтрива телефона от там. Ако и това не стане - закупилият го пие една студена вода.
Цитирай
#3

Това е добре, а как точно се случва следващата част? Т.е. след като го е изтрил какво се очаква да се случи при мен - автоматично ли телефона ще каже че не е вързан към акаунт (сега като види интернет и веднага казва че иска активация)?
Цитирай
#4

Пробвай тука
http://static.account.xiaomi.com/html/fa...nt_EN.html
Цитирай
#5

Бе що се занимавате с глупости - префлаш на телефона с последен stable фърмуер с MiFlash и готово, какви акаунти Wink.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#6

Така е ... аз днеска префлашнах със стейбъл ром и трябваше наново да си вкарам ми акаунта. Смело флашвай, ако незнаеш как ми пиши на лично.
Цитирай
#7

Префлаша е бял кахър - всичко се нулира и прочие, но реши ли да ползва нещо от Mi услугите - греда - телефона е регистриран вече. Всеки си преценява разбира се, добре че не е баш като iCloud...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)