Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1
Big Grin 

Здравейте от 1 месец съм собственик на модела и съм доста доволен като цяло. Преди седмица ми се появи актуализация на софтуера (устройството беше с Android 4.4 ) в момента е с Android 5.1.1  след актуализацията не усетих голяма разлика сигурно защото не съм го ползвал достатъчно със стария Android. Направи ми впечатлени обаче, че в камерата се появи опция "забавено видео" на което с зарадвах разбира се  Smile . Веднага направих един клип, но след като го пуснах да го гледам той беше на доста забързан кадър Undecided . Въпросът ми е дали с налагат допълнителни настройки за да мога да снимам ''забавени" видеота,  като iPhone или това си надстройка на камерата и самия телефон не може да я поддържа?
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, предстои да си закупя нов смартфон и съм се спряла на този модел. Може ли притежателите да кажат някакво по обстойно мнение. Най-вече държа да е с хубаво качество на камерите и ако може да прикачите някои снимки и да изкажете някакво мнение. По-добър ли е от huawei p8 lite?
Цитирай
#3

Здравейте. Аз също като Zara95 съм се загледал в този телефон. Моля колеги, които го ползват, да споделят мнението си за него. Android
Цитирай
#4

@Стоян Атанасов, Huawei влагат друг смисъл в термина "slow motion" - пропускане на кадри в момента на снимане, а не забавен каданс при възпроизвеждане, както е при iphone, в резултат на което видеото е забързано като филмите на Чаплин. Няма настройки, които да го коригират.

@Zara95 и @andreihtv, сравнението между P8 Lite и Honor 4C не е сложно, но щом се колебаете явно бюджетът е важен. Тъй като и двата телефона са с един и същи процесор, РАМ памет и дисплей, и ще бъдат ъпгрейднати до Андроид 6.0, ще ви посоча разликите:

P8 Lite: поддържа 4G, няма OTG, 16GB вътрешна памет, до 128GB sd карта, софтуерни тъч бутони, полимерна Li-Ion батерия
Honor 4C: няма 4G, поддържа OTG, 8GB вътрешна памет, до 32GB sd карта, хардуерни бутони, обикновена Li-Ion батерия

Освен изброените разлики и видимите в дизайна, има и разлики в камерите. Това най-добре може да се види в това ревю.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#5

Колега а с новия Лолипоп как се държи батерията и процесора?! Чета в разни странски форуми че не са доволни и масово се връщат към КитКат. Сподели впечатления, че съм в чудене!

PHILIPS SAVY ---> SIEMENS ---> NOKIA 8800 ---> NOKIA E52 ---> NOKIA C6-01 --->BLACKBERRY 9700 ---> SGS II ---> IPHONE 4 32Gb ---> HUAWEI HONOR 4C BLACK
Цитирай
#6

@valevgk да кажа мойто впечатление от батерията,карам по 1 ден макс,но нормално аз постоянно го ръчкам,повече от 4часа на екран не може да искара,предполагам защото съм включил автоматично осветлението на екрана,иначе за андроида 5.1.1 за мен работи нормално,но ще се видя след време,понеже телефона го имам от около 15 дена,при мен дойде стоков 4.4 но веднага го ъпгрейднах.Ще чакаме андроид 6,дано там да издържа малко повече батерията :Д
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)