Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възстановяване на изтрита снимка от карта памет
#1

Искам да върна снимка от картата с памет , но не се получава. 
Пробвах няколко програми от маркета и нищо не става. Даже и да намерят снимката е възстановяват с някаква малка резолюция и мегабайти, което не ми върши работа.
Свързах телефона с компютъра и показа вътрешната и външната памет, но програмата за възстановяване (recuva)  не го засича и не може да сканира.
Някакви идеи?

<>  Xiaomi Pocophone F1  <> Xiaomi Redmi Note 7 <>
Цитирай
Аксесоари
#2

Извади картата с памет и с картрийдър я вържи с компютъра, тогава опитай с рекува.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#3

За да можеш да възстановиш снимката или каквото и да било, то не трябва да слагаш абсолютно никаква информация на нея или казано по друг начин, не трябва да правиш промени по картата преди да възстановаиш файла. Това се прави, като сложиш картата на лаптоп или компютър и със специална програма сканираш сд карта и намериш това което ти трябва.
Цитирай
#4

Пробвах с картрийдър , пуснах програмата Recuva на компютъра и стана от първия път. Smile
Естествено, че не съм слагал никаква информация в картата , след като изтрих снимката, метода за възстановяване на изтрити файлове ми е ясен.
Проблема беше, че програмата не засичаше картата памет , когато беше свързана чрез телефона.
Друго също ми направи впечатление , пробвах 3 - 4 програми на телефона и нито една не помогна както трябва и това ме довежда на мисълта , че ако нямаш root и компютър под ръка си прецакан. Big Grin 

Благодаря за отговорите  Storstark

<>  Xiaomi Pocophone F1  <> Xiaomi Redmi Note 7 <>
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)