Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

грешка след ъпдейт на фримуер
#1

Здравейте . До миналата седмица телефона си работеше , изключих го и го пребрах . Снощи го включвам да се зарежда и го оставих. Днес го включвам телефона изписва актуализират се 15 приложения , и след актуализацията се изключи . След няколко опита за махане и слагане на батерията се включи , но ми седеше на логото на Samung Galaxy S4 mini GT-9195. Днес реших да го префлашна с Один , свалих фримуер  ,и  като го пуснах стигна до едно положение и один-а заби , изчаках го час и нещо но без резултат , и махнах батерията и след това няма никакво включване . До сега го държа на зарядно , но без резултат . След няколко часа четене по форумите , много хора го имат този проблем , и се решава с смяна на USB - платката и след , като имам още един такъв , смених му платката , но без резултат . Имате ли някаква идея , какво може да му е , като се има впредвид , че до преди няколко дни си работеше безотказано . А и ми направи впечатление , че като го включа към компютъра , в device manager  ми излиза usb - care suit emergency connection  като закачено усб - устройство - това ми говори , че не е напълно умрял . Само не знам ако ми включи , какво да правя с него , тъй като не знам точно каква му е версията на фримуера , коя да сваля от саммобиле ?

Като на магия , ми включи преди малко , пак си играх доста време . Качих му фримуера , който тръгнах преди това да му качвам , този път се качи успешно ,  обаче като тръгне да зарежда ми размацва екрана Big Grin      ,  и като влезна в рековери менюто ми излизат някакви грешки      ( иначе качвам 4.4.2 , щото мисля , че беше с такъв , обаче не си спомням дали не е бил 4.2.2 и след това да е излязъл официален ъпдейт и да съм го направил) . Дали в това може да ми е грешката ,  и ако е така да пробвам с някой фрим 4.2.2 ??

Преди малко качих и 4.2.2 , но пак ми дава същото( и най странното е  ,че като качих другия фрим , в рековери менюто ми седи този от на снимката , а той е на 4.4.2??) .  Моля помогнете .
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой някакви идеи ??
Цитирай
#3

Здравей колега, може би си видял и моята тема за проблема с mini-то ми, който е идентичен с твоя. Пуснах тема в XDA и там ми казаха, че най-вероятно вътрешната памет на телефона е повредена, съответно е за смяна на дънна платка.  Undecided 
Линк към темата

Samsung Galaxy S4 mini I9195
Samsung Galaxy A5 A500FU 
Huawei P20 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)