Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пробита батерия
#1

Здравейте.. от няколко седмици имам galaxy s4 [не е в гаранция] и в началото нямаше проблеми, но от около 1 седмици батерията се зареждаше само до 80%, днес го отворих да си прехвърля сим картата на другия телефон и видях че на батерията има една малка дупчица, та това опасно ли е и дали заради това батерията не иска да се зареди до край? Преди я нямаше тая дупка и телефона не е изтърван, не знам как се е появила. 
- да допълня, че телефона и батерията не загряват при зареждане или използване

Honor 90 - 12/512
Цитирай
Аксесоари
#2

Сменяй я по най-бързия начин. Най-вероятно за това се е зарежда само до 80%, не се знае и до кога няма да има проблеми и до кога няма да загрява.
Можеш ли да качиш снимка - интересно ми е Smile

Samsung SGH-C200 > Samsung SGH-E900 > Samsung SGH-D780 > Samsung Galaxy S2 GT-I9100 > Samsung Galaxy S4 GT-I9505
&
Lenovo A5000
Цитирай
#3

Ако батерията ти е пробита се случва нещо такова - http://www.mirror.co.uk/news/technology-...ry-5342468
Цитирай
#4

Точно за това клипче се сетих и затова направих темата  Big Grin , а за снимката-нищо не се вижда, дупчицата е съвсем малка. Благодаря за отговорите и лека вечер Smile

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#5

Как се разрежда литиево полимерна батерия на телефон, която е била повредена/пробита?

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай
#6

Опитай с някакво приложение тип "Фенерче", ако нямаш стоково такова.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)