Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Трябва ли да имам MiAccount за да изпозвам xiaomi телефон?
#1

Здраейте,
   трябва ли да имам задължително MiAccount за да изпозвам xiaomi телефон?
   Всички ли имате mi account-ти ?  Visslar
Цитирай
Аксесоари
#2

@dakov, имам mi router, за да вляза в настройките му от телефона ми трябва акаунт. Няма как.Smile

 
Цитирай
#3

Еми добре, явно трябва да си направя.

Сега си направих и ми искаше да се върже към гоогле акаунта ми 0о Нормално ли е ?
Цитирай
#4

Може без Ми акаунт, ама е по добре с него
Не знам без него дали ще ти дава да сваляш от техния app store и от themes приложението.
Освен това има интересни опции за свръзка с останалите притежатели на устройства с miui
Mi messaging, mi voice, video caller id ( май засега работи само в индия), можеш да синхронизираш wifi мрежи, настройки, конткакти, съобщения call log, плейлисти, снимки, клипове, календар, бележки... сигурно пропускам нещо, ама ... въпрос вкус най вече
Цитирай
#5

свърши се ... вече си направих Smile , прочетох им политиката добре ми изглежда, като гледам няма страшно за личните ни данни.
Цитирай
#6

Може с него, може и без. Винаги когато се взема ново Ми и го активирам, ползвам акаунта. След това си свалям от маркета теми, тапети, апове..всичко каквото ми трябва и се отписвам.
Колкото и да им харесвам устройствата хич не им  се доверявам да ми имат данните.

Нещо повече, първото нещо което затривам след като рутна телефона е всичко свързано с ксиаоми, най-малкото щото услугите и приложенията им са много лакоми за ток.
 Пък и навремето излезе едни информации, в които писаха, че в Ми3 ако се не лъжа идваше с вграден шпионски софтуер и то директно от производителя, а не с инсталиран от търговци ром.

На първите 2 пика е с нормално работещ ми акаунт и услуги на ксиаоми

А на третият  без.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#7

@rumo благодаря за иформацията, ще направя същото като се сдобия с телефона  Storstark
Цитирай
#8

Сикрийновете са от Редми нот 2, но с 3-ката е същата работата, обаче
операцията е доста рискована и може яко да си замразиш телфона, ако не знаеш какво триеш.
На първото си Ми3 докато разбера кое може, кое не се наложи поне 5-ти да го ресторвам нацяло.
Цитирай
#9

Ще е много хубаво и в помощ на всички ако си кажеш опита за ноте 3, кое мога да затрия без проблем ? Ако искаш направи тема само за това, мисля че ще помогнеш на доста хора
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)