Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със зареждане на S3 9300
#1

Здравейте,вчера си купих Samsung S3 (9300) втора ръка,но имам проблем със зареждането на батерията-цяла нощ беше на зарядното и е на 50%...В много форуми четох,че трябва да опитам със други зарядни,но в нас имам поне 10 и нито един от тях не реши проблема...Имам нужда от помощ,защото не мога да търпя такова бавно зареждане,дори и батерията падна за 20 минути.


П.С. Телефона не е руутван или каквото и да е...
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не помогнат други зарядни, смяна на USB ще помогне, най-вероятно. Инсталирай това -> https://play.google.com/store/apps/detai...rrent.free и виж като го включиш да се зарежда, с колко mAh се зарежда. Всичко под 500 е трагично, а по принцип трябва да е 1000. И аз имам проблем със зареждането на телефона, зарежда се за около 5-6 часа, като дори не може със всяко зарядно и кабел да се зарежда. Давал съм го на сервиз, но там проблем с USB-то на телефона не откриха, при тях се зарежда нормално. Ако имаш зарядно за SGS2 под ръка, пробвай с него, то е по-слабо, но би трябвало да ти зарежда без проблем, ако не, опитай с някое за SGS4, което е 2А.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#3

А,щом телефона е втора ръка,може би батерията е оригиналната (ще е ползвана поне 2 години) и вече е за смяна.Виж да не е подута,а най-добре пробвай с нова.За S3,струват около 20-25лв. оригиналните Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#4

Не е от зарядното , за нова батерия си Stolt

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#5

Ако батерията е "отишла" ще се зарежда нормално, дори по-бързо е възможно, а ще пада когато си иска и за колко си иска време. Тя пак може да е за смяна де, но определено описания проблем прилича на моя, който никой не успява да реши, опитвах какво ли не, просто открих как все пак се зарежда и свикнах да отнема 5-6 часа да се зареди. Между другото, едно USB за телефон е някъде в порядъка на 2-3 лева, стига за има кой да ти го запои по правилен начин безплатно Smile

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#6

Хораа,телефона се оправи по следния начин:

1:написан *#9900# и се отвори някакво меню

2:  “Low Battery Dump” и цъкнах на ON

3: Рестартирах телефона
4: Свалих това приложение https://play.google.com/store/apps/detai...erycharger и всичко се оправи,сега се зарежда за 1.5-2 часа.

Благодаря за помощта на всички ви Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)