Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тел''е''фона не се показва на компа
#1

Имам самсунг 18262 на който съм сменял ROM няколко пъти за последно преди 6 месеца. От няколко дена се опитвам пак да го сменя защото имам проблем с gmail но при опит да го свържа с компа , телефона не се показва. Другите ми телефони със същият кабел се виждат. Ако някой има идея къде и какво да направя за да се появи , нека да сподели.
Цитирай
Аксесоари
#2

С какъв ром си в момента официален или къстъм?Имаш ли инсталиран Samsung Kies на компютъра?С какъв уйндоус си?Включил ли си USB поправките от настройките на телефона?Пробва ли с друг кабел или в друг порт да го включиш?Дай малко повече инфо,какво си правил,за да помогнем Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

В момента съм с корексром но проблема е , че не виждам телефона като външна памет и в диспечера на устройства , а до скоро виждах и вътрешната памет и картата като два отделни диска . И на двата компютъра не се появява . Правих опити с два кабела и два телефона . Другият телефон излиза навсякъде и с двата кабела а този само започва да зарежда батерия но не се показва като устройство. И двата ми компютъра са с Windows 7.
Цитирай
#4

А като влезеш в Download Odin вижда ли го?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Проблема е , че и там не го виждам.
Цитирай
#6

Тогава започвай да инсталираш други къстъми докато не го види. Преди това само пробвай като си инсталираш същия къстъм и дано стане.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

А как да инсталирам без ODIN
Цитирай
#8

С рековъри, с мобилен один...

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#9

не разбирам .Дай инфо
Цитирай
#10

Разгледай раздела на Самсунг, по-специално важните теми за малко по-старите телефони. Там има страшно много информация. Грехота е да не се ползва.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#11

Другият проблем който ме спира е , че не мога да инсталирам на телефона Framaroot. Постоянно ми пише , че нямам място а вътрешната памет е запълнена с 875Мб от 4.7Gb. Картата е с 3 от 8Gbи RAM на 50%
Цитирай
#12

Това ли ти е телефона Samsung Galaxy Core I8262 with Dual SIM card slot?

Предполагам си с този къстъм >> http://forum.xda-developers.com/galaxy-c...m-t2799176

И ако си с него значи си с къстъм CWM recovery и ще можеш да си флашнеш от това рековъри същия РОМ за да провериш дали е от софтуера или си е отишла USB буксичката.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

Влязох в recovery но нещо се обърка и сега не мога да изляза от него . След като стигна до reboot system now телефона се рестартира и съм пак в recovery. Давайте идея как да изляза.
Цитирай
#14

Ти какво прави в рековъри? Ти ако не знаеш какво да правиш трябва да попиташ преди да правиш каквото и да е. Ако си натиснал wipe system сега няма да имаш система, а само едно рековъри. Пиши за да знаем какво става Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#15

Започнах да правя wipe cache partition но нещо се обърка . И аз не знам какво точно но телефона зацикли и не излиза

Каква е вероятността да го пусна при условие , че нямам възможност да ползвам ODIN през кабел.
Цитирай
#16

Влез от линка който ти дадох за къстъм РОМа и го изтегли. Сложи го в карта памет и влез рековъри >> wipe data factory reset >> install zip >> инсталираш РОМа >> reboot system now и чакаш 5 мин да зареди.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#17

(2015-12-24, 00:21:44)rado__8 написа:  Влез от линка който ти дадох за къстъм РОМа и го изтегли. Сложи го в карта памет и влез рековъри >> wipe data factory reset >> install zip >>  инсталираш РОМа >>  reboot system now и чакаш 5 мин да зареди.

Направих го но резултат няма
Цитирай
#18

Тогава сервиз да ти оправят USB порта за да си инсталираш стоков с Один Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#19

Носих телефона на сервиз. Като начало са сменили USB , след това и цял захранващ блок но няма никакъв ефект. По никакъв начин не мога да го накарам да се свърже с компа или да види SD картата на която е записан ROMа с който бях до последно преди да зацикли.
Цитирай
#20

Стоков софтуер ли си на телефона... с кой Windows? Включи USB поправки от Опции за разработчици? От телефона изтриваш кеша и данните на приложението Съхранение на медия от Диспечер на приложенията >> Всички рестартираш и след 10 мин пробваш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#21

Телефона е с COREX ROM V.1 Компа е с WIN 7 От телефона не мога да направя нищо защото не мога да изляза от рековъри .режима
Цитирай
#22

Всичко опира до софтуерен проблем. Въпроса ми към знаещите е има ли възможност да се започне инсталация на телефона от самото начало като току що събран от части телефон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)