Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът не се зарежда
#1

От известно време имам следния проблем. Батерията се изтощава до към 5-10 % и го включвам да се зарежда. Зарежда се до към 20-30 процента. След малко пак го поглеждам, върнал се е на първоначалните 5-10%. Изваждам кабела, пак го вкарвам, изключвам телефона. Около час-два стои на тези 5-10% и не мърда, просто не се зарежда. Няколко пъти вече се случва и по някое време захапва и тръгва. Днес вече 3 часа не мърда и не иска да се зареди. Някой с подобен проблем ?
Цитирай
Аксесоари
#2

С друго зарядно пробвал ли си?

Pocophone f1
Цитирай
#3

Аз имах такъв проблем на S5-цата.Оказа се буксата.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#4

И аз го имах същия проблем. Оказа се зарядното, не кабела. С друго зарядно си зарежда нормално. Като стана дума, зарядното подлежи ли на подмяна по гаранция?

Lenovo P70
Цитирай
#5

(2015-12-23, 19:33:49)gipso написа:  Аз имах такъв проблем на S5-цата.Оказа се буксата.

Буксата на самия телефон ? Защото аз се съмнявам в буксата на адаптера .. иначе не съм пробвал с друго зарядно, но ако продължава тая мизерия ще търся.
Цитирай
#6

На телефона,да.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#7

Лошо, ако е буксата на телефона.
Цитирай
#8

Сервиз и ще почакаш 20-ина дена Sad

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#9

И в крайна сметка какво стана с проблема

Pocophone f1
Цитирай
#10

Почти седмица не се е появявал. Ще ъпдейта ако имам раздвижване по този проблем.
Цитирай
#11

Връщам се с ъпдейт по проблема. През последната седмица стана почти невъзможно зареждането. Ако въобще тръгне да зарежда, става много бавно. Цял ден за около 30 % заряд примерно. Купих си ново оригинално зарядно от някакъв онлайн магазин и проблема изчезна. Предполагам, че проблемът е бил в сглобката между адаптера и USB кабела, може би недобър контакт и съответно недостатъчно напрежение. Може да си поиграя да го измеря, за да говоря в конкретни цифри.
Цитирай
#12

Ами няколко човека предположиха, че е от зарядното. Не е трябвало да се мъчиш толкова време.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#13

Аз , постоянно сменям кабелите , евтинджосите се скапват бързичко . В къщи от три зарядни , само на едно все още работи оригиналният кабел . Имам стари от Нокия , те са "железни" , но са много късички .
Цитирай
#14

Наистина големи ментета кабели има - 1-2 седмици и чао , а от тези късичките на Нокиа имам два - единия вече 5-6 години работи безупречно!

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#15

Много е възможно тия зарядни да са направени с идеята да е често сменян консуматив.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)