Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Какъв телефон на изплащане до 60 лева.
#1

Здравейте, нов съм и нямам опит със смарфоните.
Тъй като договора ми към mtel изтече ще се възползвам от промоциите до 31-ви и ще си взема.
Проблема е, че нямам идея какъв.
Ще го ползвам за интернет, игри, приложения. Всъщност почти няма да го ползвам за говорене. Не повече от 15-20 минути на месец Smile.
Имам възможност да го зареждам всяка вечер.
Таблет обаче не искам, тъй като ще ми е неудобен, а и все пак ще говоря по него.
Телефоните, които ми препоръчаха от мтел са - Huawei P8 Lite, Lenovo A536.
На тях им казах, че искам до 40лв. , но съм склонен да дам и повече Smile.
Засега съм се спрял на Huawei, но ме интересуват и други мнения.
Също така, SGS6 ще ми излезе точно 60лв. на месец, струва ли си ?
Какви други модели бихте ми предложили ?
Доста инфо. изчетох, но проблема е, че има прекалено много информация.
Цитирай
Аксесоари
#2

Извинявай,но при тези цени изобщо няма смисъл да купуваш телефон от тях. 60 лева на месец е прекалено. Нали не искаш да кажеш, че Huawei P8 lite ти го предлагат за 40 лева на месец?
Това са много високи и с нищо незаслужени цени. Аз не бих взел от тия.
По темата:
Huawei P8 lite е много по-добър от леновото, а в конкретния случай определено не си струва цената на SGS6

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Аз от около два месеца имам Huawei P8 Lite и съм много доволен, чувал съм че и този модел на Lenovo не е лош.
Разцъкай и двата като отидеш там и вече който ти пасне повече в ръката, него да вземеш.
Цитирай
#4

Z3+,Z5 Sony
Цитирай
#5

Самсунга ги забрави като марка/конкретно за телефони/неоправдано скъпи са и са бъкани с боклукчиви плиложения, които не можеш да премахнеш до изтичане на гаранцията! Не че не можеш с руут, но ако опреш до гаранция ще ти я отрежат заради рута. От този модел леново бягай! Не че другите са цвете, от 800 модела леново, 1/3 са им флагмани - и само 5 модела ще имат "миш-маш"/така казвам на андро 6 ! Вземи китаеца, ако имаш финансова възможност го вземи не от оператор/по ефтино е/ Не бих пропуснал Сони като марка производител на телефони. Зет 3 е стар - но добър модел, по-новите от него също не са лош избор. Успех, и не забравяй да се похвалиш с новота си придобивка Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#6

LG G4 и си решаваш проблемите.
Цитирай
#7

Човека явно ще преподписва на много нисък план, може би най-ниския? Ако е така по-добре да не преподписваш. Събери 5 месеца по 60 лева като станат 300 тогава да ти предложим вече особенно втора ръка. Или да се прехвърлиш на друг оператор тогава ще ти дадат по- добри условия.
Цитирай
#8

В момента МТел имат много изгодна промоция на LG Flex 2, не помня точната цена, но провери. Мой приятел се засили да преподписва и ми говореше за някаква крайна цена около 500 лв.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#9

@jorrddan, oт къде ще ми излезе изгодно, P8 ? При план от 30 лева, ми излиза 10 лева телефона, общо 40 лева на месец, при план 20 лева, 13 лева е у-вото, 33 лева на месец.
@pitbula74, Z3 е с добър дисплей и 3Gb RAM, около 60 на месец,  Z5, към 80лв.  Самсунга излиза по-евтино, но явно не е по-добър ?
@pepy1 , кой е този Sony 3ет ?
@metallica_333 , с този кожен панел директно го изключвам Smile.
@dgrozev1, точно мисля да преподписвам, но ако ми е по-изгодно при друг оператор ще се прехвърля. Нямам предпочитания към оператор, а към това, което е по-изгодно. Мисля сега да взема, че съм много навит Smile. Така, че търся оферти от всички оператори.
@emski_vas
https://www.mtel.bg/ustroystva/mc/device...G-G-Flex-2
, но е с 2Gb RAM.
Цените на месец,  са цена на у-вото + тарифния план.
Засега май съм се спрял нa P8, който е с 3Gb RAM.
Цитирай
#10

ЛГ Ф2 с Безкрай 30 и 22 лева на месец (мисля, че беше) е добър вариант.
Цитирай
#11

LG G4 - 56лв
Nexus 5X - 56лв
Samsung S6 - 59лв

Аз бих си взел г4, той си идва и с пластмасов гръб в кутията. Спокойно може да ползваш само него.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#12

(2015-12-25, 19:21:39)2face написа:  @jorrddan, oт къде ще ми излезе изгодно, P8 ? При план от 30 лева, ми излиза 10 лева телефона, общо 40 лева на месец, при план 20 лева, 13 лева е у-вото, 33 лева на месец.
@pitbula74, Z3 е с добър дисплей и 3Gb RAM, около 60 на месец,  Z5, към 80лв.  Самсунга излиза по-евтино, но явно не е по-добър ?
@pepy1 , кой е този Sony 3ет ?
@metallica_333 , с този кожен панел директно го изключвам Smile.
@dgrozev1, точно мисля да преподписвам, но ако ми е по-изгодно при друг оператор ще се прехвърля. Нямам предпочитания към оператор, а към това, което е по-изгодно. Мисля сега да взема, че съм много навит Smile. Така, че търся оферти от всички оператори.
@emski_vas
https://www.mtel.bg/ustroystva/mc/device...G-G-Flex-2
, но е с 2Gb RAM.
Цените на месец,  са цена на у-вото + тарифния план.
Засега май съм се спрял нa P8, който е с 3Gb RAM.

(2015-12-25, 10:42:17)pepy1 написа:  Зет 3 е стар - но добър модел, по-новите от него също не са лош избор

Не е важно какво ще избереш, важно е да си доволен от избора си и да нямаш проблем с работата на устройството

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#13

Е, то това е ясно, но питам, защото нямам опит Smile.
Иначе, май се спрях на Самсунга, за сега, но има време до 31-ви. И, ако още имате идеи, давайте Smile. Може и да не е към Мтел.
Цитирай
#14

За 32 лева ( или 53 лв + абонамента) може да вземеш и Note 4, който е доста стабилна и добра машина.

http://www.mtel.bg/ustroystva/mc/device/...axy-Note-4
Цитирай
#15

Темата може да се заключи Smile .
Почти горд собственик съм на Samsung Galaxy s6. Поръчах го, но ще пристигне (предполагам) след празниците.
Изчетох за него както положителните, така и отрицателните коментари, но просто го искам.
Благодаря на всички за коментарите и Весели Празници Smile .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)