Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на ром
#26

Голяма греда Odin ми изписа Fail. Сега на телефона стигнах до там че ми показва телефон и монитор и между тях удивителен в триъгълник ... Пише Firmware upgrade encountered an issue. Please select recovery mode in Kies & try again. Ужас напрао. От това се опасявах, че нещо може да забравя да цъкна да изключа нещо да сложа или да не сложа тикче някъде и всичко да се обърка. И си нямам никаква идея от тук нататък какво да правя ....

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
Аксесоари
#27

Пробвай отново и не забравяй отметката на phone bootloader update след като заредиш файла със software-a.Натискаш Start и след като ти изпише pass в один веднага влизаш в recovery преди да ти е заредил телефона !(home+power+volume up) правиш factory reset , след това wipe cache и това го повтаряш 3 пъти (factory + wipe cache , factory + wipe cache , factory + wipe cache) след това reboot system now.Пиши за резултата.
Цитирай
#28

Оправих се някакси. Оказа се, че всичко съм правил както трябва, но явно проблема е бил от самия ром, който изтеглих от линка, който сподели @rado__8 . Та изтеглих в крайна сметка някакъв английски ром, от линк даден във важната тема за лолипопа за S5. С него нямах такъв проблем вместо FAIL, ми исписа PASS. Сега му направих един ресет. След малко ще му наизтегля малко програмки през Wi-Fi, че ми е супер зле мобилния нет и ще лягам, че кое време стана, а трябва и за работа да ставам. Благодаря за отговорите спрямо моите запитвания и отделеното време. Дано да няма ядове с този ром, че от саммобайл теглеше бавно и реших да тегля нещо от гугъл драив или мега за това дръпнах този ром.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)