Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сензитивност на екрана на Lenovo S580
#1

Здравейте, при натискане на икона и особено при писане с виртуалната клавиатура трябва да чукам направо силно по екрана за да зацепи и отчете. Имам дебел стъклен протектор, може ли да е от него, от тъча ли е. Скролването рабори коректно което ме кара да мисля че не е протектора, но нека ако някой има впечатления да сподели.
Не ми се хвърлят на вятъра 10 кинта да пробвам без протектора та затова питам
Цитирай
Аксесоари
#2

По-скоро софтуерен проблем с калвиатурата. Това със стоковата или друга? И в двата случая я смени и виж как ще е
Цитирай
#3

С TouchPal го прави. Вярно, махнах я и с фабричната е много по добре. Сега пак не е идеално но явно това ще е, понеже и при чукване на икона за приложение трябва по силно да допра пръст.
Цитирай
#4

(офф) Ми... Леново

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#5
Tongue 

Вярно, ама за 9 годишно хлапе и такава цена (180лв. от интернет магазин-нов) си е добър. Исках да взема Mi3 втора ръка ама не го харесвала, пък и е с 100 кинта повече.
И да не спамим много:
Прилична камера има за такъв телефон, вградена достатъчно памет.  Само този лек дефект според мен на модела с не достатъчно чуствителният дисплей. Скролва прилично иначе.
Иначе съм бил с телефоните от подписа и не съм имал такива терзания.
Честита коледа на всички.
Цитирай
#6

Xiaomi е бил по добрия избор

Една позната взе на детето си леново някакво и не стига че тъча както каза не е чувствителен ами и му изпадаха копчетата за усилване... нов телефон.. няма изпускане няма нищо...ей така

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)