Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Браузър с флаш плеър?
#1
Question 

За Фотон знам, че става, но тези досадни реклами не могат да се махнат докато не си платиш, а Photon Premium нещо не го намирам отключен. Някой ако знае къде го има да даде линк!?
Опитах и с firefox под инсталиран флаш плеър, но крашва..
Делфина не знам как е непознат ми е този браузър..

Пробвах ги на един таблет, но сега си търся хубав браузър с флаш плеър за моя телефон (sony m2 aqua)

Искам да играя покер в един сайт fortegames.. Tongue
Цитирай
Аксесоари
#2

Само делфина

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Tова ще свърши работа.

Photon.v.4.4. отключен.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#4

И аз препоръчвам "делфина".Аз съм го инсталирал единствено,заради сайта на еврофутбола,раздел залози на живо,изисква флаш плеър и ми върши перфектна работа Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#5

UC browser също е добър има си flash player дори може да се свалят клипове от нета.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)