Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имам проблем с блутута на телефона
#1

Здравейте. Имам от скоро P8 Lite 
за обхвата на телефона не мога да кажа че при мен който и оператор да вземеш и който и телефон да купиш имам чувството че пак няма да има на 100 процента обхват 
в България направо сме добре с обхвата на телефоните и операторите 
Имам проблем с блутута на телефона 
ползвах самсунга слушалката не изпускаше телефона за мин 
ползвам същата слушалка на P8 и постоянно губи връзката 
не мога да преценя къде е проблема: бъг в телефона, в операционната система или в слушалката 
сдвоих слушалката с HTC стар модел не прекъсна със Самсунга пак нямах проблем
помогнете
не разбирам проблема дали не е в Андроида 5.0
на по стари версии работи а на 5.0 не
слушалката е модел plantronik M55
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично с телефона съм прехвърял на теблета фаил около 2ГБ за проба и не е прекъсвал.Но слушалки несъм използвал.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#3

шофьор на камион съм и ползвам слушалка (хендсфри) задължително и направо ме подлудява
който има опит нека пише
или ми препоръчайте марка и модел да търся
благодаря предварително
други оплаквания нямам само този проблем е
иначе съм много доволен от покупката
Цитирай
#4

Здравей колега, при мен няма такъв проблем даже днес цял ден бях с блутута.
Цитирай
#5

Аз също нямам проблем с блутута
Цитирай
#6

При мен няма проблем със блутут високоговорител. Няма прекъсване на връзката.
Пробва ли тези приложения? https://play.google.com/store/apps/devel...Inc.&hl=bg
Цитирай
#7

Здравейте, наскоро се сдобих със Smartwatch Pebble Time. При първите няколко дни от използването му, проблем с блутута нямах, но напоследък от телефона автоматично се изключва, около 2 3 пъти на ден се случва, светна ли му екрана се включва автоматично. Търсих някакви настройки за продължителността на работа, дали мога да го оправя от някъде, но такива май няма.. Мисля си че проблема е в телефона, нооо.. не съм много сигурна. Any ideas ?
Цитирай
#8

^ Мога да предложа 2 решения:

1. Влизаш в Настройки > Bluetooth > Включваш го. Също така включваш и "Видимост" за да е видим за други устройства. След това в долната част на екрана натискаш Меню > Време на видимост , и даваш на "Никога да не изтича".

Ако пак се самодискънектва (самоизключва) , правиш и това:

2. Извършваш гимнастиката от точка 1. След това отиваш в Настройки > Енергоспестяващ режим. Там избираш "Нормален".


Ако пак имаш проблеми, вероятно проблема ще да е в часовника. Поздрави Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#9

Аз също съм с P8 lite. Досега нямах проблеми с блутута, прехвърляла съм много неща между него и таблета, който също е Huawei, но днес отказа. Включвам го, настроен е да е видим един час, но с таблета изобщо не се откриват, а бяха и сдвоени. Някакви идеи и съвети? Помогнете!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)