Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

На ТО предлагат такъв вариант - поръчай си го оттам.

 
Аксесоари
#52

Аз си поръчах 3г версията. ТО е топ оне продавача в алито нали?
#53

Да, той е.

 
#54

От днес Global Dev, базиран на Маршмелоу: http://en.miui.com/thread-252379-1-1.html
#55

Засега нищо, като начало чакаме ъпдейт до 5.12.17.

 
#56

Moжете да сложите global stable 7.1.2.0 който ще събере дяловете и след това да залеете отгоре global dev
#57

А знае ли се за Global Stable горе-долу кога ще дойде и дали изобщо ще има?
#58

Не се знае точна дата, но щом има дев след 1-2 версии ще има и Stable
#59

Както разбирам, marshmallow няма да ни огрее скоро.

 
#60

Аз го сложих, много съм доволен

Върху глобал стейбъл директно сложих зипа, без да губя данни


Прикачени файлове Миниатюри
       
#61

suffer, работят ли ти сензорите на телефона с тази версия? Вече три седмични рома пробвам от China dev бранча и в никой от тях не работят, нито proximity сензора, нито магнитния, нито жироскопа. В момента съм с 7.2.8.0 мулти и сензорите работят, явно нещо по China dev бранча е одрискано (пак).
#62

Всичко си работи според мен, виж си инженерното меню за тест ако искаш.
settings-about-kernel version, натискаш 5 пъти и те вкарва там.


Прикачени файлове Миниатюри
       
#63

Знам това къде е, бях там, но точно в екрана, който си снимал, на мястото на цифрите имаше само N/A. Същия филм и с тестовете на останалите сензори. Страницата Sensors в CPU-Z е чисто празна, няма никой. Инсталацията на всяка версия беше най-чистата възможна - през fastboot. Префлашването на persist партишъна не помага, както пишат в някои теми за проблеми със сензорите. В момента, в който флашнах обратно някоя от KK-базираните версии или версия 7.2.8.0, всички сензори заработиха пак. 95% съм сигурен, че проблема е в кернела, който върви с последните няколко dev версии, защото имаше и други, които се оплакваха от изчезнали сензори в en.miui.com.
#64

аз по нечист начин ъпдейтнах, може затова още да работят Smile
#65

Днес на мен ми дойде ъпдейта през OTA
#66

Официален глобален ли?

 
#67

не,девелопър
#68

Super си е девелопъра. Изкарах 54861 на Антуту, освен това ми се струва че по-мазно работи и повече кара батерията.
Успях да го root-на. Общо взето нямам забележки и не съм срещнал бъгове още. Като цяло избързах, защото не ми се чакаше стейбъла
#69

Девелопера за коя версия на телефона, за WCDMA или LTE е?

 
#70

Би трябвало да е за всяка. Cancro e всеки ми 4 и ми 3.
Разлика има само ако ще слагаш windows 10

Тук си пише: http://en.miui.com/download-240.html
Mi 4 3G/4G Global
#71

Мисля за сега да изчакам - все пак още е в гаранция.

 
#72

В global dev версията има македонски Wink


Прикачени файлове Миниатюри
   
#73

тея верно не ни смятат за хора.....
#74

@suffer, в линка ти има stable, а пък пишеш, че избърза, че не го сложи.... не разбрах нещо.

 
#75

Стейбъла е 7.1.2.0 базиран на киткат, който само събира системните дялове в един.
Не ми се чакаше стейбъл базиран на Маршмелоу и затова сложих дев. Както казах по-горе - не съжалявам
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)