Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преинсталация на Таблет
#1

Здравейте, имам таблет Wink, както си работех, започнаха да се инсталират и отварят нежелани приложения и страници, след връщане на фабричните настройки нещата не се промениха, направих опит да деинсталирам нежеланите приложения, без резултат. Разговарях с IT специалист  и се установи, че това е вирус инсталиран в паметта на таблета и трябва преинсалация на андроид.
Помагайте къде в България може да се направи това.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пускаш го в Safe Mode и триеш вируса,но трябва да знаеш коя програма е вируса.Веднага когато го купи ли правеше този проблем?Може и да му инсталираш антивирусна поне да засече кое е вируса,макар че надали ще го изтрие след като заводските настроики не са го изтрили.Може и да пробваш hard reset като изтриеш всичко.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#3

Здравейте,нов съм в сайта извинете ме ако пиша на грешното място.Имам таблет Revopad MM781 3G.Имам същия проблем като georgi_po .Имам вирус.Пробвах вси4ко-връщане на фабрични настройки,хард ресет,пробвах десетина антивирусни и нищо не помага.Как да вляза в Safe mode или как да го рутна??
Цитирай
#4

В тоя мод се влиза като:
1. Задържате бутона за включване докато не ви излезе меню с опций.
2. Задържате на опцията "изключване" и ще ви излезне още един прозорец.
3. Натискате "рестартирване" или "ок" на всеки модел е различно.

Ако не стане пробвайте с опцията "рестартиране" дс задържите.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

И Safe mode(Безопасен режим) не помага.Трябва да го рутна,но незная как.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)