Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G3, Flex 2 или Huawei P8?
#1

Спрях се на тези три модела, телефонът ще бъде взет от Mtel като цената и на трите е много сходна 23 лева за G3, 22 лева за Flex 2 и 25 лева на месец за P8.
Според вас кой от тях е най-добър?
Цитирай
Аксесоари
#2

Flex 2.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Най - много аксесоари има за G3.
Не мога да си обясня по - ниската цена Flex 2, с нищо не я е заслужил.
P8 има дизайн и е алуминиев.
Аз бих взел Flex 2, революционен е

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

По магазините им обикалях реално да видя Флекса, на две места инах шанса малко да го огледам и така не се излъгах да го купя и преподпиша...За Леново 7010 бях чел за звуковия чип, бил като на ЛГ Е 10 и Мейзу Про 5, но нямах възможноста да чуя ефекта...
Още си мисля дали да изтърва промоцията за Флех...
Малко оффтопик, да имате информация за Мейзу Метал в България дали е откриваемо, само в едим сайт Бр*с намерих но за 534 лв....
Цитирай
#5

Като видиш на живо дисплея на FLEX-a ще забравиш за всички други. Ако, че по параметри са сходни.
Цитирай
#6

Плюсче за G Flex 2

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#7

А какви са +-те на Flex 2 пред G3, P8 най-вече ме спира, че няма infrared (нали няма всъщност?), защото аз държа да има, а и казват че графичният му ускорител е по-слабичък.
Цитирай
#8

Бих си взел Flex 2 само заради прекрасния червен хамелеонест гръб, ама нали знаете "Луд на шаренко се радва" Big Grin

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#9

Определено G Flex 2 си вземи пред останалите.Има невероятен OLED дисплей,по-добър процесор от G3 и по-добър видео ускорител.Не знам,ама на живо Флекса изглежда невероятно. +1 за него.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#10

Аз като взимах Г3 то гледах и флекс 2, но беше доста парички над Г3 и взех Г3.
Ако бяха на една цена задължително флекс 2.

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#11

LG G Flex 2 той е уникален и на дизайн и на всичко

Microsoft Lumia 950 Windows 10
Но пък не може и без Android - Lenovo Vibe X2
Цитирай
#12

На Flex 2 би трябвало и батерията да му държи най-много, понеже екрана е 1080 p. Иначе и G3 е добър телефон, особено след ъпдейт до Marshmallow няма никакъв лаг и приложенията се отварят светкавично бързо. Не може да се мери обаче с Flex 2.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

Щерката се уреди с Р8. На три дена от Мтел. Много приятно апаратче. От първоначалното разцъкване изкара спокойно ден. Предполагам ден и половина -два ще държи батерията. Това с мобилни данни, фейсбуци и соц.мрежи дето даже не съм ги чувал . Снимките пробвахме вечер на лампа не ме впечатлиха особено. Но не съм гледал на светло какви ги прави така, че там мнение още нямам.

Nokia 8
Цитирай
#14

http://www.gsmarena.com/lg_g_flex2-6916.php
това е G Flex, щом имаш парите телефона е невероятен...
п.п. вземи този с 32 на 3GB памет не с 16 на 2
Цитирай
#15

Дефакто дисплеят на G3 не е по-добър от този на Glex 2 въпреки по-високата гъстота на пикселите?
@Bazrud за съжаление в Mtel имат само 16GB/2GB версия.
Цитирай
#16

Мн. лошо аз от Г3 с 16ГБ се отказах, защото има доста лоши отзиви за него. Ако имах парите за G Flex нямаше да се замисля даже...
Цитирай
#17

G Flex 2, но само ако е 3 GB версия.
Цитирай
#18

И това е заради необходимостта цялата операционна система да се заредизареди в рама?
Стига... И без това, Андроид така е написан, че и при 2 и при 33 гигабайта рам, свободната е еднаква. Разликата в работата е нищожна, ако я има и не съм сигурен доколко си заслужава 150 лева отгоре за нещо, коетокоето няма смисъл.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#19

Здравейте,

И аз съм пред дилема - LG G Flex 2 или Huawei P8...
Доколкото четох и сравнявах Flex 2 излиза по добър от P8-цата, като например малко по-голяма батерия, малко по-добър процесор, по-добра камера, и не на последно място "Fast charge". Гледам, че повечето от вас предпочитат Flex 2, някой може ли да се обоснове?
И един въпрос към jorrddan - Сигурен ли си че няма значение дали ще е 2 или 3 GB RAM, защото приятелката ми имаше едно LG Optimus L7 II и той беше с 1 GB RAM и като го пълнеше малко повече и забиваше нереално. Предполагам, че щом правят и 3 GB версия явно има защо? Моля за някои по-компетентни мнения, благодаря.
Цитирай
#20

Вече правят и четири гигабайтови версии ,това значи ли, че три гигабайтовите вече не работят като хората?
Има разлика между маркетинг и техническа необходимост.
От над две години ползвам LG с 2 gb ram и не съм усетил проблем .
Паралелно, имал съм G3 с два гигабайта рам и се държеше доволно добре.
Потърси снимки и клипчета в нета за сравнение. За мен рязлика в работата няма

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#21

Благодаря на всички, в крайна сметка взех G3, защото ми пасна най-много и ми харесва най-много на външен вид.
Въпреки металния си корпус P8 нещо не ми хареса много на външен вид.
Цитирай
#22

Ако вече си ъпдейтнал до Андроид 6.0 Marshmallow, няма да съжаляваш, че си избрал него пред P8.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#23

Струва ли си да се вземе G3 пред G4 въпреки цената (само тя ме спира).И ако телефона се взима втора ръкс,тези петна по екрана,където се появявали,гаранцията върши ли някаква работа?И относно греенето на G3-ките някои да е запознат?
Цитирай
#24

^ https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=79853


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#25

Имах Флекс 2.Страхотен е.Дисплея му е много по добър от сивеещия на Г3 - и него го имах.Супер бърз, уникална камера.2 рам му стигаха отвсякъде, то да не е Тач Уиз?Усещането от извивката е тотално Уау.
Ако не беше толкова широк, щеше да е перфектият за мен

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)