Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grand neo не се свързва с USB
#1

Здравейте и весели празници .
Ще ви помоля за помощ със горепосоченото телефонче преди  3 4 дни се опитах да го свържа със лаптопа но нищо не се случи.
  Включих USB кабела телефона започна да се зарежда но компа ми не даде никаква индикация че нещо е закачено за него опитах да потърся в портовете нещо да не е изключено но не е пуска и спирах USB debuging но нищо и вече не знам какво да правя за първи път се сблъсквам с подобен проблем. Рестартирах компа и тела пробвах с друг кабел и в друг порт но нищо не реагира. Моля някой ако се е сблъсквал с подобен проблем и го е отстранил успешно да ми помогне.
Благодаря предварително и весело посрещане на новата година  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Как стои въпроса с драйверите?

 
Цитирай
#3

Ами до сега всеки път когато съм включвал други телефони само намира устройството и инсталира драйвърите автоматично
Цитирай
#4

Инсталирай си Samsung Kies на компа.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#5

има го инсталиран Kies Kies 3 Samsung link
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)